اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 16441 مورخ:[1393-11-17 18:33:01]
 اطلاعیه شماره 2 نمایشگاه فروش بهاره ساری

اطلاعیه شماره 2 نمایشگاه فروش بهاره ساری

کلیه متقاضیان شرکت در نمایشگاه فروش بهاره شهرستان ساری از روز 13 الی 16 بهمن به اتحادیه مربوطه مراجعه و با دریافت کد رهگیری  ثبت نام در نمایشگاه  در روز تعیین شده و بر اساس مدارک اعلام شده در برگه کد رهگیری  به اتاق اصناف مراجعه نمایند.

به گزارش  مازند اصناف و به نقل از اصناف شمال، کلیه متقاضیان شرکت در نمایشگاه فروش بهاره شهرستان ساری از روز 13 الی 16 بهمن به اتحادیه مربوطه مراجعه و با دریافت کد رهگیری  ثبت نام در نمایشگاه  در روز تعیین شده و بر اساس مدارک اعلام شده در برگه کد رهگیری  به اتاق اصناف مراجعه نمایید .

 

نکات مهم :

- اولویت ثبت نام برای متقاضیانی است که در اتحادیه کد رهگیری دریافت نمایند .


- متقاضیان دارای کد رهگیری باید نمونه فرم کالا را از سایت اصناف شمال دریافت و نسبت به تکمیل آن و دریافت پرینت اقدام نمایند .


- پس از دریافت فرم کالا  متقاضی باید در روز کارشناسی کالا به محل اعلام شده در برگه ثبت نام مراجعه و پس از تحویل پرینت فرم کالا تکمیل شده و سی دی حاوی فایل اکسل به کارشناس مربوطه تأیید کارشناس اتحادیه را اخذ نماید .


- در روز کارشناسی کالا تحویل پرینت فرم کالا و سی دی و نمونه کالا الزامی می باشد.


-در صورت عدم مراجعه در روز کارشناسی کالا ، ثبت نام  متقاضی لغو و برای متقاضی جدید ثبت نام بعمل می آید .


- متقاضی باید پس از کارشناسی کالا در روز تعیین شده که در برگه ثبت نام درج گردیده به اتاق اصناف مرکز استان مراجعه نماید . و عدم مراجعه به منزله انصراف از شرکت در نمایشگاه می باشد .- سهمیه ثبت نام برای هر اتحادیه مشخص می باشد و پس از تکمیل ظرفیت سامانه ثبت نام بسته خواهد شد .                                             ستاداجرایی نمایشگاه فروش بهاره اتاق اصناف مرکز استان مازندران


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا