اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1612 مورخ:[1391-08-26 20:49:01]
راز عزت جامعه اسلامی اطاعت از رهبری است
استاندار مازندران:

راز عزت جامعه اسلامی اطاعت از رهبری است

استاندار مازندران گفت: راز عزت جامعه اسلامی اطاعت از رهبری است.

 


 

 

 

 

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس ، سیدعلی اکبر طاهایی پیش از ظهر امروز در جلسه‌ای با فعالان حوزه عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی مازندران که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد با بیان اینکه حوزه عقیدتی و سیاسی در راستای تربیت معنوی نیروها در دستگاه انتظامی فعالیت می‌کند، اظهار داشت: در مکتب عاشورا تربیت قاریان و حافظان قرآنی از فعالیت‌های برجسته‌ای است که در نیروی انتظامی انجام شده است.

وی ادامه داد: انس با قرآن باید در بین خانواده‌ها ساری و جاری شود تا دغدغه بدحجابی و اعتیاد را در جامعه نداشته باشیم.

طاهایی یادآور شد: مازندران دارای بیش از 3 میلیون نفر جمعیت است که به ازای هر 100 نفر باید یک قاری قرآن داشته باشیم.

وی فعالیت در حوزه نیروی انتظامی را سخت‌تر از ارتش و سپاه دانست و ادامه داد: حضور نیروی انتظامی در نظم‌بخشی همه حوزه‌های جامعه از ضروریات است و این عامل سبب شد تا باب شهادت به روی نیروهای انتظامی گشوده شود.

طاهایی نقش حوزه عقیدتی و سیاسی را در فرماندهی نیروی انتظامی پیشگیرانه دانست و تصریح کرد: حوزه عقیدتی و سیاسی قدرت خدمت را در نیروها ژرف می‌بخشد.

نماینده عالی دولت در مازندران با تاکید بر اینکه راز عزت، اطاعت از ولی خدا و تبعیت از رهبری است، بیان داشت: رهبری در سخنانش همه آحاد جامعه را به همدلی دعوت می‌کند، ولی شاهدیم برخی از دوست دارند با هم نزاع کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر اطاعت از رهبری صورت می‌گرفت دیگر حادثه عاشورا اتفاق نمی‌افتاد و غدیر تنها و غریب نمی‌ماند.

طاهایی با بیان اینکه برای معرفی غدیر اماکن ورزشی را با این نام به جامعه می‌شناسانیم، گفت: باید تلاش کنیم تا غدیر از مظلومیت خارج شود.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه فرهنگ اطاعت از ولی فقیه باید مورد توجه جامعه اسلامی قرار گیرد، اذعان داشت: چند ماهی به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری مانده است باید مراقب شود تا اصل مشارکت انجام و جامعه با فرهنگ اطاعت از رهبری مانوس شود.

 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا