اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 16075 مورخ:[1393-10-13 19:14:01]
اجرای طرح نظارت بر درج قیمت و صدور فاکتور در بازار ساری
اختصاصی / رئیس اداره صنعت معدن و تجارت مرکز مازندران در گفت و گو با مازند اصناف خبر داد

اجرای طرح نظارت بر درج قیمت و صدور فاکتور در بازار ساری

 رئیس اداره صنعت معدن و تجارت مرکز مازندران در گفت و گو با مازند اصناف از اجرای طرح نظارت بر درج قیمت و صدور فاکتور برای کالا و خدمات در بازار شهرستان ساری خبر داد .


اسماعیل هادی نژاد کیاسری عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار مازند اصناف از اجرای طرح نظارت بر درج قیمت و صدور فاکتور برای کالا و خدمات در بازار شهرستان ساری خبر داد .


وی با اعلام این خبر تصریح کرد: با توجه به مواد 15 و 16 قانون نظام صنفی مبنی بر الزام واحدهای صنفی جهت درج قیمت و صدور فاکتور، کلیه بازرسان این اداره از واحدهای سطح شهرستان بازدید و درصورت عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور، برای بار اول تذکرات لازم را داده تا در صورت ارتکاب مجدد نسبت به تشکیل پرونده تخلف اقدام شود.


 
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری
افزود: در ابتدای اجرای این طرح، الویت نظارت بر پاساژها و فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ و همچنین واحدهای مستقر در خیابان های اصلی و مهم شهرستان درحال انجام است که به زودی در سایر مسیرها نیز گسترش خواهد یافت.


هادی نژاد منشاء بسیاری از تخلفات صنفی را، عدم درج قیمت بر روی کالا یا خدمات عنوان کرد و تاکید کرد: در صورت قابل رویت بودن قیمت کالا، هم مصرف کننده و هم بازرسان اداره صنعت،معدن و تجارت  نظارت بهتری نسبت جهت کنترل و جلوگیری از تخلفات خواهند داشت.


رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری در خاتمه از شهروندان خواست در اجرای این طرح همکاری داشته و مراتب مشاهده تخلف را با تلفن 124 اعلام نمایند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

اویس فلاح


» برچسب ها : , اجرای , طرح نظارت , درج قیمت , صدور فاکتور , بازار ساری , هادی نژاد , اجرای , طرح نظارت , درج قیمت , صدور فاکتور , بازار ساری , هادی نژادمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا