اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1593 مورخ:[1391-08-24 20:38:01]
حضور 6 فوتبالیست مازندرانی در اردوی تیم ملی نوجوانان
دبیر هیئت فوتبال مازندران خبر داد

حضور 6 فوتبالیست مازندرانی در اردوی تیم ملی نوجوانان

 

دبیر هیئت فوتبال مازندران از حضور شش بازیکن مازندرانی در اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران خبر داد.

 


 

 

به گزارش نجبا حمید رسولی در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: از سوی مربیان تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان 26 بازیکن به اردو دعوت شدند که از این تعداد شش بازیکن از مازندران هستند.

 

وی گفت: در این اردو سید مصطفی زکریا پور، سید آرمین هاشمی، سید مصطفی هاشمی، حسین شعبانی، اسماعیل باقری و حسین بابا گلی به عنوان شش بازیکن نوجوان مازندرانی هستند.

دبیر هیئت فوتبال مازندران افزود: این اردو از 26 تا 28 آبان در مجموعه ورزشی شهید کاوه تهران با حضور بازیکنان دعوت شده برگزار می‌شود.

رسولی در ادامه رقابت چهار نماینده فوتبال مازندران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور اظهار داشت: در حال به جز صنعت ساری سه نماینده دیگر فوتبال استان نتوانستند نتایج خوبی کسب کنند.

وی گفت: صنعت ساری که در هفته‌های نخست نتایج بهتری کسب می‌کرد در سه هفته اخیر نتوانسته انتظارات هواداران و مدیریت را برآورده کند و تا حدودی از صدر جدول فاصله گرفت.

دبیر هیئت فوتبال مازندران افزود:  کادر فنی تیم های استقلال ساری، دریای محمودآباد و نو ژن شهرداری شموشک نوشهر با توجه به جوانگرایی که در تیم داشتند، بازیکنان این تیم‌ها هنوز به مرز آمادگی خوبی نرسیدند که امیدواریم در آینده بهتر نتیجه کسب کنند.

رسولی درباره دو نماینده مازندران در لیگ آزادگان گفت: تیم‌های نساجی و سایپا در لیگ دسته یک آزادگان خوب کار می‌کنند و با کسب نتایج خوب در بالای جدول جای دارند که امیدواریم موفقیت این دو باشگاه خوب مازندران در آینده همچنان ادامه داشته باشد.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا