اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1565 مورخ:[1391-08-21 20:03:01]
صانعی: بدشانس بودیم/ داور کمر ما را شکست
پس از شکست تیم ملی فوتسال برابر کلمبیا

صانعی: بدشانس بودیم/ داور کمر ما را شکست

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: بازی خوبی برابر کلمبیا انجام دادیم و شایسته حضور در مرحله بعدی بودیم.

 


به گزارش نجبا ازخبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی صانعی پس از شکست تیم ملی فوتسال و حذف ایران در گفت‌وگو با امیرحسین پورمحمد مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتسال در مورد این دیدار عنوان کرد: ما بازی را به طور کامل در اختیار داشتیم و بالای 20 موقعیت گل روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما دروازه‌بان کلمبیا یکی از بهترین روزهایش را پشت سرگذاشت و در روز بدشانسی ما فوق العاده عمل کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران خاطرنشان کرد: ما در دیدار برابر کلمبیا عملکرد خوبی داشتیم اما حریف از روی موقعیتی که 50 درصد هم نبود به گل رسید و هر چقدر ما حمله کردیم نتوانستیم از دفاع چند لایه آنها عبور کنیم. کلمبیا به طور تصادفی به این مرحله رسیده بود و حالا به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کرده است.

 

صانعی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارید تیم ملی فوتسال ایران در حمله ضعیف بود یادآور شد: اصلا این موضوع را قبول ندارم زیرا اگر ما در حمله ضعیف بودیم این همه موقعیت روی دروازه حریف ایجاد نمی کردیم. تنها توپ‌های ما گل نشد که متاسفانه هم بدشانسی بازیکنان ایران و روز خوب دروازه‌بان حریف بود.

وی با اشاره به قضاوت داور این بازی تصریح کرد: در شرایطی که تیم ملی ایران برای رسیدن به گل تلاش می‌کرد و بازی را در اختیار داشت، داور مرتکب اشتباهی شد که همان اشتباه کمر تیم ما را شکست و باعث شد که نه تنها نتوانیم به گل برسیم بلکه یک گل هم دریافت کردیم.

صانعی در پایان گفت: تیم ملی فوتسال ایران شایسته حضور در مرحله بعدی بود و بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت اما با بدشانسی از دو رقابت ها حذف شد. به نظر من امروز یکی از بدشانس ترین روزهای فوتسال ایران بود که با وجود برتری نتوانست به پیروزی برسد.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا