اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1560 مورخ:[1391-08-20 16:10:01]
جشنواره زنان کارآفرین مازندران به دنبال تعالی خانواده
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده مازندران مطرح کرد

جشنواره زنان کارآفرین مازندران به دنبال تعالی خانواده

مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: هدف اصلی جشنواره منطقه‌ای خانواده کارآفرین و زنان فناور استان تعالی خانواده است.

به گزارش نجبا و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری فارس ، زهرا شرف‌الدین عصر امروز در جلسه شورای سیاست‌گذاری نخستین جشنواره منطقه‌ای خانواده کارآفرین و زنان فناور در مازندران گفت: تحقق تحکیم کانون خانواده از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران است.

وی افزود: همه برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌ها در سطح کشور در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی باید براساس تعالی خانواده‌ها باشد.

 

مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری مازندران تصریح کرد: برنامه‌ها باید خانواده محور باشد و طرح برگزاری جشنواره منطقه‌ای خانواده کارآفرین و زنان فناور که از طرف پارک علم و فناوری مازندران مطرح شده قابل تحسین و اجرا است.

به گفته شرف‌الدین این برنامه برای نخستین بار در سطح گسترده انجام می‌شود که برای توانمندسازی زنان و تحکیم بنیان خانواده ثمربخش خواهد بود.

این مسئول گفت: بهینه‌سازی اقتصادی در خانواده و همچنین ایجاد و گسترش روحیه مودت و رحمت در خانواده از دیگر ثمرات ارزنده و بسیار مهم جشنواره منطقه‌ای خانواده کارآفرین و زنان فناور با اجرای پارک علم و فناوری مازندران محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد در خانواده در خدمت مودت، رحمت و روابط انسانی بسیار متعادل در خانواده قرار می‌گیرد تا زمینه برای تربیت فرزندان صالح بیش از پیش فراهم شود.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا