اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1557 مورخ:[1391-08-20 16:00:01]
 طیبی و دانشور پا به توپ شدند/ حسن‌زاده اختصاصی تمرین کرد
جام‌جهانی فوتسال - تایلند

طیبی و دانشور پا به توپ شدند/ حسن‌زاده اختصاصی تمرین کرد

دانشور و طیبی به همراه سایر بازیکنان تیم ملی تمرین کردند.

به گزارش نجبا ازخبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آخرین تمرین تیم ملی فوتسال ایران پیش از رویارویی با کلمبیا درحالی برگزار شد که مسعود دانشور و مصطفی طیبی پا به توپ شدند.

در این تمرین که در سالن سرپوشیده «کیلاوت» شهر بانکوک برگزار شد، ملی پوشان فوتسال ایران بیش از یک ساعت و نیم به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

 

تمرین امروز از ساعت 14:30 آغاز شد و ملی پوشان فوتسال ایران پس از گرم کردن زیر نظر «کارلوس» به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

مسعود دانشور با رهایی از بند مصدومیت امروز در مراحل آماده سازی تیم شرکت داشت. دانشور ضمن انجام تمرینات اختصاصی به گونه‌ای تمرین کرد که آسیب دیدگی‌اش تشدید نشود.

مصطفی طیبی نیز که در بازی با پاناما از ناحیه بینی مصدوم شد، امروز با تیم تمرین کرد و پا به پای دیگر بازیکنان دوید. این در شرایطی بود که علی اصغر حسن‌زاده به علت مصدومیت جزیی به تمرینات اختصاصی پرداخت تا برای دیدار با کلمبیا آماده شود.

تیم‌های ملی فوتسال ایران و کلمبیا از ساعت 21 (به وقت محلی) فردا یکشنبه در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام جهانی فوتسال به مصاف هم می‌روند. این دیدار در سالن «نیمیبوتر» شهر بانکوک برگزار می‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا