اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1554 مورخ:[1391-08-20 15:42:01]
نمایندگان فوتبال مازندران همچنان مدعی لیگ آزادگان

نمایندگان فوتبال مازندران همچنان مدعی لیگ آزادگان

در هفته نهم لیگ دسته یک فوتبال کشور هر دو نماینده مازندران مدعی لیگ آزادگان شدند.


به گزارش نجبا و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری فارس
، هفته نهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور جام آزادگان عصر امروز با انجام 14 بازی همزمان انجام شد که دو نماینده مازندران با توجه به نتایج به دست آمده به جمع مدعیان اضافه شدند.

در این هفته دو نماینده فوتبال مازندران مقابل حریفان به یک پیروزی داخل خانه و یک تساوی خارج از خانه رسیدند.

 

تیم سایپا شمال که دیروز در حضور حدود یک هزار تماشاگر در ورزشگاه شهدای ساری میزبان شهرداری بندرعباس بود در نهایت با گل دقایق پایانی که در وقت اضافه بازی به ثمر رسید،  موفق شد به سه امتیاز با ارزش دست یابد.

در این بازی هادی ریاحی از روی نقطه پنالتی و هانی اسماعیلی برای سایپا شمال گلزنی کردند و شاهین مجیدی نیز تنها گل شهرداری بندرعباس را به ثمر رساند.

تیم سایپا شمال با کسب این سه امتیاز باارزش جمع امتیازات خود را به عدد 13 رساند و به رده پنج جدول در بین 14 تیم در گروه دوم این رقابت‌ها قرار گرفت.

از نکات قابل توجه این بازی عدم حضور فرهاد پورغلامی روی نیمکت شهرداری بندرعباس بوده است.

پورغلامی که هفته گذشته از سوی مسئولان باشگاه شهرداری بندرعباس به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد و جایگزین عباس سرخاب در تیم شهرداری بندرعباس شد در بازی دیروز از جایگاه ویژه نظاره‌گر بازی تیمش مقابل سایپا شمال در ساری بود.

نساجی مازندران دیگر نماینده استان نیز امروز در شهرآورد شمال در گرگان مقابل اتکا گلستان به تساوی یک بر یک رسید و به یک امتیاز با ارزش این بازی دست یافت.

در این بازی میلاد صف‌شکن برای نساجی مازندران و قاسم اکبری بازیکن ساروی نیز از روی نقطه پنالتی برای اتکا گلستان گلزنی کردند.

از نکات قابل توجه این بازی حضور بیش از یک هزار تماشاگر مازندرانی در ورزشگاه آزادی گرگان بود.

نساجی مازندران با این تساوی 17 امتیازی شد و به رده سوم جدول رده‌بندی 14 تیمی این رقابت‌ها در گروه اول جای گرفت.

در هفته دهم این رقابت‌ها نیز هر دو نماینده مازندران پنج‌شنبه 25 آبان به دیدار دو نماینده بوشهر می‌روند که نساجی در ساری میزبان شاهین و سایپا شمال نیز در بوشهر مهمان ایرانجوان است.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا