اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 15507 مورخ:[1393-08-30 15:31:01]
 واردات برنج ممنوع شد

واردات برنج ممنوع شد

وزیر جهاد کشاورزی همچنین از موافقت دولت با استمهال ۳ ساله بدهی کشاورزان خسارت دیده حوادث غیرمترقبه در جلسه گذشته دولت خبر داد.

به گزارش مازند اصناف  و به نقل از صبحانه آنلاین، مهندس محمود حجتی که به منظور بازدید از طرح های کشاورزی مازندران به این استان سفر کرده است، در نشست با تشکل های کشاورزی مازندران،با تاکید بر لزوم یکپارچگی زنجیره تولید برای اقتصادی شدن و ایجاد افزایش ارزش افزوده تولیدات کشاورزی،اظهار داشت:همزمان با برنامه های افزایش تولید و بهره وری باید مازاد تولید را در چارچوب تنظیم و توسعه بازار مدیریت کرد.

وزیر جهاد کشاورزی در بخشی از سخنان خود با اشاره به طراحی و تشکیل صندوق های حمایت از توسعه سرمایه گذاری بخش کشاورزی در برنامه چهارم توسعه برای تسهیل ورود سرمایه به این بخش،ضرورت تقویت این صندوق ها را مورد تاکید قرار داد.


وی سپس با اعلام این که برای توسعه گلخانه های مدرن مشکل تامین اعتبار نداریم،خاطرنشان کرد:اصلاح و نوسازی باغ ها در دستور وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد.


وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد:در راستای حمایت از تولید برنج داخلی براساس آخرین تصمیم وزارت جهاد کشاورزی،واردات برنج به کشور ممنوع شد.


وی از استمهال 3 ساله بدهی کشاورزان و بنگاه های خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه در جلسه گذشته دولت خبر داد و گفت:این تصمیم در چارچوب بند "د" تبصره 11 قانون بودجه برای همه بانک ها لازم الاجراست.

 

منبع:پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا