اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 15008 مورخ:[1393-07-29 04:49:01]
لوکس‌ترین فروشگاه‌های جهان+تصاویر

لوکس‌ترین فروشگاه‌های جهان+تصاویر


این روزها فروش محصولات مختلف یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی در سراسر جهان است. به همین دلیل فروشگاه‌های لوکس مختلفی هر روز در حال پدیدار شدن هستند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از بازار خبر،با رشد روزانه محصولات مختلف در بازار جهانی و ایجاد روش های جدید برای درآمدزایی بسیاری از شهرهای جهان در حال ساخت مجموعه های عظیم فروشگاهی هستند که قرار است تا با ظاهری لوکس و زیبا روزانه هزاران خریدار را جذب خود کنند.


 

این مراکز خرید علاوه بر در اختیار داشتن فروشگاه های لوکس و متنوع امکانات تفریحی و زیبای بسیار دیگری را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهند و می توانند به عنوان پروژه هایی برای زیبا سازی شهر نیز محسوب شوند.

 

فروشگاه دوبی

بزرگ ترین پروژه مجموعه فروشگاهی در جهان یکی از لوکس ترین ها نیز محسوب می شود. این مجموعه قرار است به بیش از 1200 فروشگاه، چند سالن سینما، مجموعه های تفریحی و بزرگ ترین فروشگاه شکلات در جهان مجهز شود.

 

 

 


فروشگاه Grand Canal در لاس وگاس

لاس وگاس شهر تفریحی بزرگی است که در آن بسیاری از آثار معروف جهان به صورت کوچکتری ساخته شده اند. علاوه بر یک برج ایفل کوچک و هتل هرمی این شهر، بازدید کنندگان می توانند از فروشگاهی بازدید کنند که به شکل شهر ونیز در ایتالیا ساخته شده است و می تواند به شکل خوبی حال و هوای این شهر زیبا را برای بازدید کنندگان به وجود آورد.

 

 

 


فروشگاه امارات در دوبی

یکی دیگر از بزرگ ترین فروشگاه جهان که بیش از 700 مغازه مختلف را در خود جای داده است. این مرکز علاوه بر امکانات معمول بزرگ ترین مجموعه اسکی سرپوشیده جهان را نیز در اختیار دارد و بازدیدکنندگان می توانند در یکی از 14 سالن سینمای آن نیز به تماشای فیلم بپردازند.

 

 

 


شهر کانالی در ژاپن

یک مجموعه بزرگ فروشگاه در ژاپن که در اطراف چندین کانال مختلف ساخته شده است. از امکانات این مجموعه می توان به موزه هنری، سینما، مرکز تفریحی و یک طبقه مخصوص رشته های ژاپنی اشاره کرد.

 

 

 


مرکز خرید Okhotny Ryad در مسکو

یک فروشگاه عجیب در شهر مسکو که به شکل کامل در زیر سطح زمین ساخته شده است. قیمت مغازه های این فروشگاه بسیار گران است و محصولاتی که در آن ها به فروش می رود بسیار لوکس و منحصر به فرد هستند.

 

 

 


فروشگاه Bawadi در امارات متحده عربی

مرکز خرید لوکسی که بیش از 400 فروشگاه مختلف را در خود جای داده است و امکانات تفریحی بی نظیری را نیز به بازدیدکنندگان خود ارایه می دهد. در نزدیکی این فروشگاه نیز مرکز تاریخی موجود است که می تواند محل خوبی برای بازدید از آثار مختلف اسلامی - عربی باشد.

 

 

 


مرکز خرید Ala Moana در هاوایی

یکی از بزرگ ترین مجموعه های فروشگاهی روباز در جهان که بیش از 300 مغازه مختلف را در خود جای داده است.

 

 

 


Berjaya Times Square در مالزی

یکی از معروف ترین فروشگاه های کشور مالزی که بخش عظیمی از شهرت خود را به علت تقلید از میدان Times در نیویورک به دست آورده است.

 

 

 


Villagio در قطر

یک مرکز خرید دیگر که به شکل شهر ونیز طراحی شده است و توانتسه به همین دلیل به موفقیت بسیار زیادی دست یابد. جالب این است که سقف این فروشگاه به شکلی طراحی شده است تا شهر ونیز را در ساعت مختلف روز شبیه سازی کند. به این صورت که بخشی از آن همانند روزهای آفتابی است و بخش دیگری همانند شب های پرستاره.

 

 

 


West Edmonton Mall در کانادا

فروشگاهی بزرگ که ویژگی های بسیاری به همراه دارد. این مرکز خرید علاوه بر این که یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در جهان است، بزرگ ترین مرکز آبی جهان را نیز در خود جای داده است .

 

یکی از جالب ترین ویژگی های این فروشگاه ظاهر و دکور خاص آن است که باعث شد تا افراد بسیاری به همین دلیل روزانه از آن بازدید کنند.

 

 


» برچسب ها : , لوکس‌ترین , فروشگاه‌های , جهان , تصاویر , لوکس‌ترین , فروشگاه‌های , جهان , تصاویرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا