اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1494 مورخ:[1391-08-14 19:05:01]
رهبرانقلاب بابیانات هوشمندانه فضای آرامش واطمینان رابه کشوربازگرداندند
در بیانیه فراکسیون رهروان ولایت مجلس تاکید شد

رهبرانقلاب بابیانات هوشمندانه فضای آرامش واطمینان رابه کشوربازگرداندند

فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با صدور بیانیه‌ای، اعلام کرد که رهبر معظم انقلاب با بیانات هوشمندانه خود بار دیگر فضای آرامش و اطمینان را به کشور باز گرداندند.

به گزارش نجبا از خبرگزاری فارس و به نقل از اداره اخبار مجلس، فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای، مسئولان را در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آینده به وحدت و همدلی فراخواند.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یکبار دیگر در شرایطی که برخی اختلاف‌نظرها می‌رفت تا دست‌مایه جنجال‌آفرینی و خوراک تبلیغاتی برای دشمنان کور دل و رسانه‌های بیگانه شود و از سوی دیگر احساسات مردم شریف کشورمان را در آستانه انتخابات آتی ریاست جمهوری مورد بهره‌برداری ناصواب قرار دهد، ارشادها و رهنمودهای خیرخواهانه و مشفقانه رهبر معظم انقلاب در باب توجه به حساسیت شرایط و لزوم همدلی مسئولان در ایجاد فضای وحدت و اخوت موجبات، برکات و رحمت را برای کشور به ارمغان آورد.

مقام معظم رهبری با تدبیر و آینده‌نگری دقیق از خطر ناشی از اختلاف بین مسئولان کشور که گاهی منتهی به اختلاف در عمل و مچ‌گیری می‌گردد و متأسفانه تأثیرات آن می‌تواند آسیب‌های جدی به کشور وارد کند، همچون پدری دلسوز نقش‌آفرینی کردند و با بیانات هوشمندانه خود، بار دیگر فضای آرامش و اطمینان را به کشور باز گرداندند.

اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر پرهیز از طرح اختلاف‌ها در فضای جامعه، بر تلاش قوای سه‌گانه در رفع دغدغه‌های اصلی مردم به ویژه تورم، مشکلات و اقتصادی و تلاش برای رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال تأکید و اعلام می‌دارند چنانچه رهبر فرزانه انقلاب به درستی بر لزوم اتحاد و انسجام بین مسئولان اشاره فرمودند، لازم است همگان در شرایط حساس کنونی که دشمنی دشمنان ملت بزرگ ایران به وضوح بیشتر از همیشه نمایان است و در آستانه انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری، وحدت و انسجام را به صورت عملی نشان دهند.

همچنین در پایان بار دیگر اعلام می‌دارد بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری از امروز تا روز انتخابات هر کس احساسات مردم را در جهت اختلاف به کار گیرد، قطعاً به کشور خیانت کرده است.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا