اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1431 مورخ:[1391-08-08 19:53:01]
5 کشتی‌گیر مازندران به جام سایتی‌اف روسیه دعوت شدند

5 کشتی‌گیر مازندران به جام سایتی‌اف روسیه دعوت شدند

پنج کشتی‌گیر آزادکار مازندران به جام سایتی‌اف روسیه دعوت شدند.

به گزارش سایت نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس‌، مرحله دوم اردوی آمادگی تیم کشتی آزاد نوجوانان برای حضور در جام سایتی‌اف از روز 18 آبان ماه آغاز می‌شود.

در این اردو  پنج کشتی‌گیر و دو مربی از مازندران حضور دارند که این مسئله نشان‌دهنده قدرت بالای ورزش کشتی در مازندران است.

 

افراد حاضر در این اردو در وزن 54 کیلوگرم حسین خدپور، در 63 کیلوگرم علی اسماعیل‌پور، در وزن 69 کیلوگرم کامران قاسمپور و در وزن 100 کیلوگرم علی اصغر اکبری و غلامرضا کلانتری به عنوان مربی و مراد محمدی به عنوان سرمربی حضور دارند.

 

در همین ارتباط مراد محمدی سرمربی تیم نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: در این اردو تلاش کردیم تا مشکلات فنی و تکنیکی کشتی‌گیران را برطرف کنیم و در کنار آن بحث آمادگی عمومی کشتی‌گیران را دنبال کردیم.

وی ادامه داد: اردوی خیلی خوبی را پشت‌سر گذاشتیم و شرایط آزادکاران حاضر در اردو بد نیست و امید است که بتوانیم به لطف پروردگار نتایج خوبی را کسب کنیم.

دارنده مدال برنز المپیک پکن تصریح کرد: تمرینات منظمی را همراه با همکارانم برای آزادکاران طراحی کرده بودیم و با توجه به اینکه این کشتی‌گیران سال گذشته زیرنظر ما تمرین کرده بودند، شرایط خوبی داشتند.

 

مراد محمدی: 90 درصد آزادکاران سال قبل دعوت شدند

 

 

دارنده مدال طلای جهان تأکید کرد: 90 درصد آزادکاران سال قبل و بیشتر نفرات دوم که سال گذشته کمک حال ما بودند به این اردو دعوت شدند.

 

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: امسال در زمان مناسبی تمرینات خود را آغاز کردیم و امیدوارم با توجه به انجام یک مناسب برنامه‌ریزی بتوانیم با تحقق شرایط علاوه بر کسب نتایج مثبت در رقابت‌های جهانی و آسیایی، پشتوانه‌سازی ایده‌الی را انجام دهیم.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا