اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 14287 مورخ:[1393-06-06 05:00:01]
قیمت صبح انواع سکه،دلار و طلا
امروز ۶ شهریور

قیمت صبح انواع سکه،دلار و طلا

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳ درصد افزایش به بیش از ۱۲۸۶ دلار رسیده است. قیمت طلا ۲۱ اوت به کمتر از ۱۲۷۳ دلار رسید که این رقم پایین ترین میزان در دو ماه اخیر به شمار می رود.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از بنکر، افزایش قیمت طلا برای سومین روز متوالی در شرایطی است که تنش در روابط روسیه و اوکراین بار دیگر تشدید شده و این مساله موجب افزایش تقاضا و قیمت جهانی طلا شده است.
اوکراین روز گذشته بار دیگر روسیه را به تجاوز نظامی جدیدی در شرق این کشور متهم کرده است. این در شرایطی است که روسای جمهور دو کشور روز گذشته در مذاکرات رو در رو در شهر مینسک پایتخت بلاروس شرکت کرده بودند.
منابع آگاه بانک مرکزی اروپا نیز اعلام کردند: این بانک در نشست هفته آینده خود سیاست پولی جدیدی را اتخاذ نخواهد کرد مگر اینکه آمارهای جدید تورم موجب اتخاذ سیاست های جدید پولی شود.

» برچسب ها : , قیمت , بها , طلا , سکه , طلا و سکه , سگه و طلا , سکه تمام , بازار , قیمت بازار جهانی , امروز , معامله , دادوستد , قیمت , بها , طلا , سکه , طلا و سکه , سگه و طلا , سکه تمام , بازار , قیمت بازار جهانی , امروز , معامله , دادوستدمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا