اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 14278 مورخ:[1393-06-05 13:35:01]
 افزایش 300 درصدی تولید سایپادیزل در سال 93
مدیرعامل سایپادیزل:

افزایش 300 درصدی تولید سایپادیزل در سال 93

مدیرعامل شرکت سایپادیزل گفت: تحرک کم نظیر حوزه فروش این شرکت طی پنج ماه اخیر، به افزایش 780 درصدی ثبت نام متقاضیان خرید محصولات سایپادیزل نسبت به مدت مشابه سال گذشته منجر شد.

به گزارش  مازند اصناف و به نقل از کار پرس، زعفرتنهاپور در گفتگویی ضمن بیان این مطلب افزود: در روزهای ابتدایی سال 93 با تقاضای بسیار مناسبی از سوی خریداران کامیون مواجه شدیم، بطوریکه در پنج ماهه ابتدایی امسال، فروش این شرکت بیش از 640 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت سایپادیزل با اشاره به فروش هفت نوع از محصولات این شرکت در روزهای ابتدایی سال 93 گفت: تاکنون کامیون های سنگین البرز T375 ، کاوه ، کامیون باری R270 و کامیونت های الوند 5/8 ، 5/6 و 4/5 تن به مشتریان تحویل شده است.

وی در ادامه به افزایش چشمگیر تولید این شرکت در سال جاری نیز اشاره کرد و یادآور شد: افزایش تولید خودروهای سواری و تجاری از مهمترین سیاست های گروه خودروسازی سایپا در سال 93 بوده که خوشبختانه توانسته ایم با تعمیم تحرک بوجود آمده در حوزه فروش سایپادیزل به حوزه تولید، برنامه افزایش 300 درصدی تولید را در دستور کار خود قرار دهیم، ضمن اینکه در پنج ماهه ابتدایی امسال نیز افزایش تولید محصولاتمان نسبت به مدت مشابه سال گذشته معادل 64 درصد بوده است که این روند، در نیمه دوم سال با توجه به سفارش های اخذ شده از مشتریان، با سرعت بیشتری ادامه پیدا می کند تا انشاءالله شاهد تحقق هدف یاد شده در حوزه تولید محصولات باشیم.

تنهاپور، تدوین و ابلاغ برنامه و طرح های متنوع فروش متناسب با نیاز بازار و سلایق مشتریان را از جمله دلایل موفقیت سایپا دیزل در زمینه فروش محصولات خود دانست و افزود: ‌استفاده حداکثری از فرصت های بازار و نقاط قابل بهبود رقبا، همکاری تنگاتنگ حوزه های تأمین، تولید و فروش شرکت و نیز اعتقاد عملی به مقوله مشتری مداری از دلایل موفقیت کنونی سایپا دیزل در بازار خودروهای تجاری می باشد.

مدیرعامل شرکت سایپادیزل در پایان خاطرنشان کرد: با عنایت به طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری کشور که در دستور کار دولت محترم می باشد و مقرر گردیده بودجه مصوب در نیمه دوم سال جاری در اختیار شرکتهای لیزینگ قرار گیرد که در این راستا، شرکت سایپادیزل، با برنامه ریزی مدون و اهداف از پیش تعیین شده در این حوزه، آمادگی کامل جهت تأمین نیازهای اعلام شده از سوی وزارت راه، مسکن و شهرسازی را دارد.


» برچسب ها : , افزایش , 300 , درصدی , تولید , سایپا , دیزل , سال , 93 , افزایش , 300 , درصدی , تولید , سایپا , دیزل , سال , 93مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا