اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13836 مورخ:[1393-05-11 20:53:01]
 فروش و تبلیغات تی‌شرت‌هایی با عکس «ماری جوانا» + عکس

فروش و تبلیغات تی‌شرت‌هایی با عکس «ماری جوانا» + عکس

همیشه مارک و آرم روی تی شرت و لباس برای جوان ها یک پدیده خوشایند و دوست داشتنی است. عکس هایی که روی تی شرت ها آن ها را از بقیه هم سن هاشان جدا می کند. بعد از صلیب و چگوارا و سیگار حالا نوبت ماری جواناست که روی لباس جوان ها بیاید!

مازند اصناف : به گزارش تراز به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، این روزها تی شرت هایی دیده می شود که عکس گیاه نعشه آور و روان گردان ماری جوانا روی آن نقش بسته است گیاهی که به علف یا گرس هم معروف است.قیمت این تی شرت ها که البته بیشتر به صورت اینترنتی فروخته می شود بالغ بر ۴۰ هزار تومان است. جالب این است که با توجه به واراداتی بودن و قاچاقی بودن این تی شرت ها قیمت زیادی ندارد.


برای مثال طرح یکی از این تی شرت ها و نوشته آن به این شرح است: فردی که به هر دلیلی عشقش برباد رفته لمـ داده رو کوهی از ماری جوانا و ماری جوانا میکشد بعد قسمت اول میکشد و برگ ماری جوانا رو میکشد و پیش خودش میگوید She Loves Me (دوستمـ داره)بعد برگ بعدی را میکشد و میگوید She Loves Me Not (دوستمـ نداره)همینجوری میکشد و کمـ کمـ نوشته ها تبدیل به یک خط میشوند و به فضا می رود.طرح نوشت این تی شرت به خوبی نعشگی و عالم تخیل زای ماری جوانا را نشان می دهد. ماده اعتیاد آوری که برای خریدش مبلغی بین ۳ تا ۵ هزار تومان باید خرج کرد و متاسفانه اعتیادش و تبلیغاتش روز به روز در حال پیشرفت است.خبرگزاری ایرنا به نقل از فرمانده انتظامی ده دشت در استان کهگیلویه و بویراحمد از کشت گیاه ماری‌جوانا در برخی بناهای مخروبه و خالی از سکنه در حاشیه این شهر خبر داد.حال سئوال اینجاست چرا جوانی که از ماری جوانا خبر ندارند  و شاید از عوارض آن خبر ندارند چرا عاشق این گونه تی شرت ها می شوند و آیا ادعای قشنگ بودن برای خرید این تی شرت ها کافی است؟

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا