اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1379 مورخ:[1391-08-02 19:46:01]
 رقابت قائمشهر و ساری برای قهرمانی لیگ فوتبال مازندران
رئیس سازمان لیگ هیئت فوتبال مازندران خبر داد

رقابت قائمشهر و ساری برای قهرمانی لیگ فوتبال مازندران

رئیس سازمان لیگ هیئت فوتبال مازندران از رقابت تنگاتنگ و نزدیک دو نماینده فوتبال قائمشهر و ساری در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های استان خبر داد.

به گزارش نجبا - جمشید پازوکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های مازندران روز پنجشنبه چهارم آبان با انجام شش بازی همزمان از ساعت 14 برگزار می‌شود.وی گفت: در این هفته هر دو تیم مدعی کسب عنوان قهرمانی مهمان حریفان خود در شهرهای بابلسر و قائمشهر هستند.

رئیس سازمان لیگ هیئت فوتبال مازندران افزود: تیم صدرنشین استقلال لموک قائمشهر در بابلسر مهمان شهدای بابلسر است و شهدای ساری تیم دوم جدول در قائمشهر به دیدار سپاهان این شهر می‌رود.

پازوکی درباره دیگر بازی‌های این هفته تصریح کرد: تیم وحدت فریدونکنار تیم سوم جدول در میاندرود مهمان تیم رده چهارمی شهروند سورک است.

وی همچنین در ادامه اظهار داشت: بازرگان چالوس میزبان دریای زاغمرز است و دو تیم طپش قائمشهر و پیام شهدای سلمانشهر در قائمشهر به میدان می‌روند.

رئیس سازمان لیگ هیئت فوتبال مازندران از میزبانی تیم دریای بابل در این هفته خبر داد و افزود: تیم دریای بابل در ورزشگاه شهدای هفتم تیر میزبان شهدای لاویچ چمستان است.

پازوکی گفت: در این هفته بر اساس برنامه سازمان لیگ هیئت فوتبال مازندران تیم شهید کریمی جویبار با قرعه استراحت روبرو شد.

وی درباره جدول رده‌بندی این مسابقات خاطرنشان کرد: چهار هفته تا پایان این رقابت‌ها باقی‌مانده که هم اکنون تیم استقلال لموک قائمشهر با 46 امتیاز صدرنشین است و تیم شهدای ساری با 44 امتیاز در تعقیب این تیم است.

پازوکی در پایان افزود: دو تیم وحدت فریدونکنار و شهروند سورک هر کدام با 34 امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جای دارند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا