اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13731 مورخ:[1393-05-05 08:14:01]
تعرفه ایرانسل گران شد

تعرفه ایرانسل گران شد

اپراتور دوم تلفن همراه که تاکنون برای اطلاع‌رسانی درباره هر یک از خدمات خود اخبار متعددی را در رسانه‌ها منتشر می‌کند، این بار بدون هیچ اطلاع‌رسانی به افزایش تعرفه‌های خود اقدام کرده است.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از یران جیب - اپراتور دوم تلفن همراه که تاکنون برای اطلاع‌رسانی درباره هر یک از خدمات خود اخبار متعددی را در رسانه‌ها منتشر می‌کند، این بار بدون هیچ اطلاع‌رسانی به افزایش تعرفه‌های خود اقدام کرده است.

ایرانسل به تازگی در تعرفه‌هایی که برای سیم‌کارت‌های اعتباری خود بر روی سایت این شرکت اعلام کرده تغییراتی را ایجاد کرده است و تعرفه‌های خود را در اکثر بخش‌ها افزایش داده و تنها در ارتباط با تماس از ایرانسل اعتباری به تلفن ثابت هزینه‌ها را تا حدی کاهش داده است.

این در حالی است که پیش از این اظهارات مدیر عامل اپراتور دوم این شائبه را ایجاد کرده بود که قرار است تعرفه سیم‌کارتهای اعتباری اپراتور دوم افزایش پیدا کند.

اواخر خرداد ماه امسال در مراسم رونمایی از فاز اول رومینگ ملی وزیر ارتباطات افزایش تعرفه‌های همراه اول را نوعی بدسلیقگی دانست. مدیر عامل اپراتور دوم نیز در پاسخ به ایسنا درباره برنامه ایرانسل در زمینه افزایش تعرفه‌ها اظهار کرد:‌ در زمینه سیم کارت‌های دائمی تاکنون تعرفه ما پایین ترین تعرفه ممکن بوده و قصد افزایش این تعرفه را هم نداریم.

اما دزفولی در این زمینه درباره تعرفه‌های ایرانسل اعتباری صحبتی درباره عدم افزایش تعرفه نکرد و همین موضوع باعث شد که این گمانه زنی ایجاد شود که ایرانسل تصمیم به افزایش تعرفه سیم‌کارت‌های اعتباری خود دارد. بعدها حتی این شرکت اخباری مبنی بر کاهش تعرفه سیم کارت‌های دائمی خود را منتشر کرد اما نکته جالب آن که از میان تمام سیم‌کارت‌های واگذار شده ایرانسل تنها حدود یک میلیون سیم‌کارت دائمی هستند و اغلب مشترکان اپراتور دوم مشترکان اعتباری به شمار می‌روند.

حال اپراتور دوم در اقدامی یکباره بدون هیچ نوع اطلاع‌رسانی اقدام به افزایش تعرفه‌های خود کرده و تعرفه‌های جدید را بر روی سایت خود قرار داده‌ که این تغییر تعرفه توسط برخی رسانه‌ها منتشر شده است و حال سوال این است که آیا بحثی مانند تعرفه‌ها که یکی از مهمترین بحث‌های مربوط به مشترکان به شمار می‌رود جای اطلاع رسانی نداشته است؟

تعرفه‌های جدید و تعرفه‌های قدیمی ایرانسل و سایر اپراتورها به ترتیب در جدول‌های زیر آمده است:


bffpjqfsh79omc3v5.jpg

i67ip459ermqa0wxsjy3.jpg


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا