اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13721 مورخ:[1393-05-05 05:59:01]
شبکه‌های اجتماعی که به کاربرانشان پول می‌دهند
تازه‌های وب و اینترنت

شبکه‌های اجتماعی که به کاربرانشان پول می‌دهند

به تازگی دو شبکه اجتماعی راه اندازی شده اند که به جای تلاش برای کسب درآمد از کاربرانشان، به ازای ارسال مطالب مختلف به آنان پول پرداخت می‌کنند.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از آی تی پروپورتال، این دو شبکه بونزو می و بابل نیوز نام دارند و به ترتیب یک ماه پیش و یک هفته قبل راه اندازی شده اند. این دو سایت که مدتی هم در مرحله آزمایشی بوده اند تلاش دارند تا چشم انداز آتی شبکه های اجتماعی را تغییر دهند.

گردانندگان شبکه اجتماعی بونزو می، می‌گویند بابت پست‌های ارسالی محبوب شده کاربران تا 80 درصد از درآمد تبلیغاتی مرتبط را خواهند پرداخت. این شبکه اجتماعی فعلا تنها چند هزار کاربر دارد، اما تا به حال حدود سی هزار دلار به کاربران خود که پست‌های پرطرفداری ارسال کرده اند، پرداخته است.

اما پرداخت پول در بابل نیوز بر اساس تعداد کلیک‌ها بر روی پست های ارسالی و میزان فعالیت آنلاین کاربران صورت می گیرد. همچنین پست های طولانی و بامفهوم در این شبکه اجتماعی هم بیشتر مورد توجه و اقبال خواهد بود. استفاده از این شیوه پرداخت باعث شده تا کاربران این شبکه حداکثر بتوانند 50 دلار بابت مطالبی که ارسال کرده اند، پول به دست آورند. اما در مقابل احتمال اینکه در بابل نیوز بتوانید پولی به جیب بزنید بیش از بونزو می است.
/فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا