اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13677 مورخ:[1393-05-04 04:59:01]
بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان برگزار می‌شود/ مبلمان ۸درصد اشتغال کشور را دارد
از دهم مردادماه

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان برگزار می‌شود/ مبلمان ۸درصد اشتغال کشور را دارد

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل با حضور 400 شرکت از دهم تا ۱۳ مرداد ماه جاری در نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران گشایش می‌یابد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از فارس، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل با حضور بیش از 400 شرکت از دهم تا 13 مرداد ماه جاری از ساعت 9 تا 16 در نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

مظفر علیخانی، دبیر کل شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته گفت: شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته برای ساماندهی صنف و صنعت مبلمان و برای ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی و توسعه صادرات مبلمان و دکوراسیون برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی صادراتی و صنفی در صنف مبلمان در داخل و خارج از کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

رامین سمیع زاده مدیر بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل نیز مهمترین هدف از برپایی این نمایشگاه را فراهم کردن بستری جهت ارتقای سطح کمی و کیفی طراحی، تولید ، فروش و صادرات تولیدات و محصولات ایرانی عنوان نمود.

وی اظهار امیدواری کرد تا با حضور هیئت‌های تجاری خارجی برای بازدید از این نمایشگاه و امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری زمینه برای صادرات با استفاده از طراحان ایرانی فراهم شده و به افزایش صادرات غیرنفتی با ارزش افزوده بالا کمک کنیم.

صنعت مبلمان در ایران 8 درصد اشتغال کشور را به خود اختصاص داده و از طرف دیگر با جهش نرخ ارز و قرار گرفتن نرخ آن در سطوح نزدیک به نرخ واقعی، در صورت برنامه ریزی، هماهنگی ارکان مرتبط و تلاش صنعتگران امکان ورود به بازارهای خارجی تا حدودی فراهم شده است.

به گفته مدیر بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، ارزش تولید مبلمان در جهان در سال 2013 به 450 میلیارد دلار در سال نزدیک شده است که برگزاری چنین نمایشگاه هایی می تواند نقش موثری در مسیر حضور  قابل توجه ایران در عرصه تجارت جهانی ایفا نماید.

» برچسب ها : , نمایشگاه , بیست و سومین , بین المللی , مبلمان منزل , ایران , نمایشگاه بین المللی تهران , مردادماه , امسال , نمایشگاه , بیست و سومین , بین المللی , مبلمان منزل , ایران , نمایشگاه بین المللی تهران , مردادماه , امسالمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا