اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13666 مورخ:[1393-05-03 13:25:01]
بروزرسانی سیستم عامل ویندوز ۸٫۱ برای دومین بار

بروزرسانی سیستم عامل ویندوز ۸٫۱ برای دومین بار

مایکروسافت قصد دارد برای دومین بار سیستم عامل ویندوز ۸٫۱ خود را به روز کند و بسته‌ای نرم افزاری را هم به همین منظور تدارک دیده است.

مازند اصناف : به گزارش  پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فارس، منابع نزدیک به این شرکت اعلام کرده اند که این بسته در تاریخ ۱۲ آگوست در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت، البته خود این شرکت هنوز در این زمینه موضع گیری نکرده است.

 

 

با توجه به اینکه مایکروسافت معمولا در دومین سه شنبه هر ماه وصله‌های امنیتی و بسته‌های نرم افزاری تازه خود را برای محصولات متنوعش عرضه می‌کند، احتمال صحیح بودن تاریخ اعلام شده بسیار زیاد است.

 

هنوز دقیقا مشخص نیست این به روزرسانی چه تحولاتی در ویندوز ۸٫۱ ایجاد می کند، اما ارتقای عملکرد، برطرف کردن برخی آسیب پذیری های امنیتی و جلوگیری از برخی مشکلات در زمان اجرای همزمان برخی برنامه ها از جمله پیش بینی هاییست که در این زمینه به عمل آمده است.

 

در عین حال برخی منابع این به روزرسانی را حداقلی دانسته اند، زیرا معتقدند مایکروسافت این روزها بر روی طراحی ویندوز جدید خود یعنی ویندوز ۹ متمرکز شده است. ویندوز ۹ به احتمال زیاد در آوریل سال ۲۰۱۵ در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

 

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا