اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13586 مورخ:[1393-04-30 05:36:01]
تخفیف ۱۰درصدی بیمه آتش سوری از ۴ مرداد
مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه ایران خبر داد

تخفیف ۱۰درصدی بیمه آتش سوری از ۴ مرداد

مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه ایران از ارائه بیمه آتش سوزی با 10 درصد تخفیف از ۴ مرداد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مازند اصناف و به نقل از بیمه ایران، محمد رضایی با اشاره به اینکه چهارم مرداد ماه آغاز شروع ارائه این تخفیف به بیمه‌گذاران بوده و آنان تنها 20 روز فرصت بهره‌مندی از این امکان را دارند، تصریح کرد:‌ بیمه‌گذاران این شرکت و یا سایر کسانی که تمایل دارند، اموال و دارایی‌های خود را نزد این شرکت تحت پوشش بیمه نامه‌های آتش سوزی درآورند، در طول این مدت اعلام شده می‌توانند از این تخفیف بهره‌مند شوند.

وی افزود: بر همین اساس، تمامی ‌صاحبان واحدهای صنعتی، تجاری، اداری، کارگاهی، بیمارستان‌ها و منازل مسکونی و دارندگان بیمه نامه‌های روستایی می‌توانند به شعب، نمایندگی‌ها و شبکه فروش این شرکت در سراسر کشور مراجعه و از این تخفیف بهره‌مند شوند.

مدیر بیمه‌های آتش سوزی بیمه ایران در پاسخ به این پرسش که بیمه گذاران دائمی این شرکت که تاریخ انقضای قرارداد بیمه های آتش سوزی آنان با مناسبت در نظر گرفته شده یکی نیست، چگونه می‌توانند از این تخفیف بهره مند شوند، نیز اظهار کرد: ‌بیمه‌گذاران دائمی شرکت نگران این موضوع نباشند، آنان به شرط نداشتن خسارت هنگام تمدید قرارداد جدید می‌توانند از این تخفیف مناسبتی برخوردار شوند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه تخفیفات بیمه‌ای چه کمکی به افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور می‌کند، نیز تصریح کرد: به طور یقین تخفیفات بیمه ای در بیمه گذاران انگیزه برای استفاده از خدمات بیمه‌ای ایجاد می کند و این امر به افزایش ضریب نفوذ بیمه کمک خواهد کرد، بر همین اساس امیدوارم بیمه‌گذاران از این فرصت برای مراجعه به شرکت‌های بیمه‌ای استفاده و از خدمات در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.
/فارس

» برچسب ها : , بیمه , بیمه ایران , بیمه آتش سوزی , تخفیف , نرخ بیمه , بیمه , بیمه ایران , بیمه آتش سوزی , تخفیف , نرخ بیمهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا