اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13581 مورخ:[1393-04-30 05:13:01]
احتمال افزایش قیمت طلا به ۱۴۰۰ دلار
تحلیل تکنیکال اینوستینگ

احتمال افزایش قیمت طلا به ۱۴۰۰ دلار

تازه ترین تحلیل تکنیکال اینوستینگ نشان می دهد که اگر طلا بتواند سطح حمایتی ۱۳۰۰ تا ۱۳۳۰ دلاری را حفظ کند زمینه لازم برای دستیابی به کانال ۱۴۰۰ دلاری فراهم خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری مازند اصناف و به نقل از سایت طلا،اینوستینگ؛ تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که سطح مقاومتی بعدی برای قیمت طلا 1400 دلار خواهد بود و اگر این فلز زرد بتواند در شرایط کنونی محدوده حمایتی 1300 تا 1330 دلاری را حفظ کند احتمال دستیابی به کانال 1400 دلاری افزایش خواهد یافت.
بر اساس این گزارش قیمت طلا از ژوئن 2013 میلادی که با افت شدیدی روبرو شد تا کنون در محدوده 1180 تا 1400 دلاری در نوسان بوده است. قیمت طلا پس از کاهش شدید 28 درصدی در سال 2013 میلادی که در 3 دهه اخیر بی سابقه بوده از ابتدای امسال تاکنون با افزایش نسبی روبرو شده است.
به اعتقاد تحلیلگران بازارهای بین المللی تشدید تنش های سیاسی به خصوص در اوکراین و خاور میانه تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا داشته است. به نظر می رسد تحولات اوکراین و خاور میانه به خصوص اوضاع نوار غزه طی روزهای آینده تاثیر زیادی بر قیمت طلا خواهد داشت.
روشن شدن وضعیت نرخ بهره بانکی آمریکا و سیاست های انبساطی فدرال رزرو نیز تاحد زیادی روند تحولات قیمت طلا را مشخص خواهد کرد.

 

» برچسب ها : , طلا , قیمت , تحلیل , روند آتی قیمت , افزایش قیمت , طلا , قیمت , تحلیل , روند آتی قیمت , افزایش قیمتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا