اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13518 مورخ:[1393-04-27 19:13:01]
ارسال پیام‌ تصویری در توییتر با Artiweet  توییتر

ارسال پیام‌ تصویری در توییتر با Artiweet توییتر

یکی از ویژگی‌های شبکه اجتماعی توییتر، محدود بودن ارسال پیام متنی(توییت) به تایپ تنها ۱۴۰ کاراکتر است.

مازند اصناف : به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایتنا، این قضیه برای کسانی که نمی‌توانند در این محدوده، ایده و سخن خود را به‌طور تمام و کمال بیان کنند، مشکلاتی به وجود آورده است، البته روش‌های زیادی برای نوشتن توییت‌های بیش از ۱۴۰ کاراکتر وجود دارد که استفاده از لینک از آن جمله است، ولی «تبدیل متن‌های طولانی به تصویر» روش ابتکاری جدیدی است که به تازگی معرفی شده است.

 

توییتر

 

پایگاه tech-wd.com که در زمینه اخبار فناوری فعالیت می‌کند، با انتشار خبری در این خصوص نوشت شما با استفاده از اپلیکیشن موبایلی Artiweet می‌توانید متن طولانی‌تر از ۱۴۰ کاراکتری خود را تایپ کنید و آن را در سایت توییتر منتشر سازید. می‌توانید پیام را حتی با یک تصویر اضافی و با استفاده از هشتگ به عنوان منتشر کنید.

 

جالب اینجا است که امکان استفاده از پس‌زمینه‌های متنوع نیز فراهم است. همچنین نوع و رنگ فونت هم به دلخواه شما قابل تغییر است. با Artiweet قادرید از تمام پیام‌های تصویری توییتری خود – که شاید بتوان آنها را مقالات کوچک هم نامید – یک نسخه بایگانی داشته باشید. برای دانلود این برنامه کاربردی به فروشگاه اپل استور یا فروشگاه گوگل پلی سری بزنید.

 

» برچسب ها : , ارسال , پیام‌ تصویری , توییتر , Artiweet , توییتر , ارسال , پیام‌ تصویری , توییتر , Artiweet , توییترمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا