اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13516 مورخ:[1393-04-27 19:08:01]
عرضه تبلت‌های ویندوزی مایکروسافت با قیمت ارزان

عرضه تبلت‌های ویندوزی مایکروسافت با قیمت ارزان

بازار تبلت‌ ها همچنان داغ و پررونق است و محصولات جدیدی که وارد این بازار می‌شوند مورد استقبال خریداران قرار می‌گیرند.

مازند اصناف :به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از دنیای اقتصاد، در این بازار رقابتی حالا مایکروسافت مانند شرکت‌های تولیدکننده دیگر سعی دارد سهم بیشتری از بازار را به خودش اختصاص بدهد. درست به همین دلیل هم این شرکت سعی دارد با کاهش قیمت تبلت‌هایش فروش بیشتری را تجربه کند.

 

مایکروسافت حالا اعلام کرده است که این شرکت تصمیم دارد تبلت‌های ویندوزی را که در حال حاضر با اندازه ۱۰ اینچ یا بزرگ‌تر در بازار هستند، با اندازه‌های کوچک‌تر و طبیعتا قیمتی ارزان‌تر به بازار عرضه کند.مسوولان مایکروسافت اعلام کرده‌اند که تبلت‌های ویندوزی کوچک و ارزان‌تر از اواخر سال‌جاری میلادی به بازار عرضه خواهند شد و به فروش عمومی می‌رسند.

 

این در حالی است که اخیرا شایعاتی منتشر شده بود که نشان می‌داد تبلت Surface mini مایکروسافت احتمالا در اوایل سال ۲۰۱۵ به بازار می‌آید.

 

حالا گویا قرار است نسل جدید تبلت‌های ویندوزی مایکروسافت با اندازه کوچک‌تر و قیمت ارزان‌تر زودتر در حدود همین زمان روانه بازار شوند تا مورد توجه کاربران و خریداران قرار بگیرند.


» برچسب ها : , عرضه , تبلت‌های , ویندوزی , مایکروسافت , قیمت ارزان , عرضه , تبلت‌های , ویندوزی , مایکروسافت , قیمت ارزانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا