اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13357 مورخ:[1393-04-20 13:02:01]
اعلام نرخ عرضه کالاهای اساسی در طرح ضیافت
اختصاصی / تکرار / معاون سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

اعلام نرخ عرضه کالاهای اساسی در طرح ضیافت

معاون توسعه داخلی بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران  در گفتگو با مازند اصناف ضمن اعلام توزیع کالاهای تنظیم بازار در طرح ویژه ماه مبارک رمضان با نام ضیافت در شهر های مازندران ، از قیمت عرضه این کالا ها نیز خبر داد.

ابراهیم یعقوبی معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران در گفتگو با خبرنگار مازند اصناف  گفت: در رمضان سال جاری  و در جهت رفاه حال مردم در حال اجرای طرح ضیافت در شهرهای استان هستیم.


وی در ادامه افزود: در این طرح و در راستای کنترل قیمت و تنظیم بازار اقلامی چون : برنج، روغن ، گوشت ، مرغ و شکر به بازار تزریق و در اختیار شهروندان مازندرانی قرار خواهد گرفت.


معاون توسعه بازرگانی مازندران در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص نرخ عرضه این اقلام پاسخ داد: نرخ محتمل عرضه این محصولات به شرح ذیل است :

 

برنج اروگوئه و آرژانتینی : 2.550 تومان ، مرغ های منجمد بسته بندی شده : 5.850 تومان ، گوشت منجمد داخلی : 16.000 تومان ، گوشت منجمد وارداتی : 17.000 تومان ، شکر : 2.050 تومان.


یعقوبی در خاتمه افزود : مکان های عرضه این اقلام از سوی مراکز ادارات صنعت معدن و تجارت استان اعلام خواهد شد اما عموما در فروشگاه های بزرگ و یا در  قالب نمایشگاه طرح ضیافت به طور مستقیم  در اختیار شهروندان مازندرانی قرار داده خواهد شد.

 

انتهای پیام/

حسن قربان زاده

»

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا