اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13235 مورخ:[1393-04-15 19:00:01]
بازرسی ویژه شبانه از جگرکی و کبابی های مرکز مازندران
اختصاصی / رئیس اداره صنعت معدن و تجارت مرکز مازندران در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

بازرسی ویژه شبانه از جگرکی و کبابی های مرکز مازندران

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت مرکز مازندران از بازرسی ویژه شبانه از کبابی ها و جگرکی های مرکز مازندران در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بازار داغ جگرکی و کبابی ها نیز فرا می رسد. در این شبها از بقالی گرفته تا کبابی های شهر همه و همه در مقابل واحد های صنفی خود بساط ذغال و کباب پهن می کنند و این گونه بنظر می رسد که نظارت و کنترل مناسبی از بهداشت و صلاحیت عرضه کنندگان صورت نمی گیرد.

 


 

اسماعیل هادی نژاد رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت مرکز مازندران در گفتگو با مازند اصناف از اقدام وِیژه این اداره در شب های ماه رمضان خبر داد و گفت:با فرا رسیدن ماه رمضان بازرسی های  ویژه شبانه از کبابی ها و جگرکی های سطح شهر در مرکز استان نیز در برنامه کاری این اداره قرار گرفته است.


وی تصریح کرد: در اقدام نظارتی صورت گرفته در طی تنها دو شب  تعداد 12 واحد متخلف شناسایی و برخورد مقتضی با متخلفان انجام پذیرفت.


هادی نژاد در خاتمه از گرانفروشی و عدم درج قیمت بعنوان دو عامل اصلی تخلف این واحد ها یاد کرد و افزود : ارزش ریالی  پرونده های متشکله  3 میلیون و 300 هزار ریال  برآورد گردیده است.

 

امیدواریم سایر مسئولان ذیربط نیز اقدامات لازم را جهت بازرسی و کنترل از واحد های عرضه  جگر و کباب به مردم در لیست برنامه کاری خود قرار دهند

 

انتهای پیام

اویس فلاح

 

» برچسب ها : , بازرسی , ویژه , شبانه , جگرکی , کبابی , مرکز , مازندران , هادی نژاد , رئیس , اداره صنعت , معدن و تجارت , بازرسی , ویژه , شبانه , جگرکی , کبابی , مرکز , مازندران , هادی نژاد , رئیس , اداره صنعت , معدن و تجارتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا