اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13171 مورخ:[1393-04-13 19:25:01]
مرگ ویندوز XP این‌گونه به شرکت‌های دیگر جان داد + اینفوگرافیک

مرگ ویندوز XP این‌گونه به شرکت‌های دیگر جان داد + اینفوگرافیک

آمار و ارقام نشان می دهد با پایان پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز اکس پی فروش شرکت های بزرگ کامپیوتری نیز به طور متوسط 10 درصد بیشتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری مازند اصناف و به نقل از بازارخبر - آغاز سال 2014 نوید بخش سالی خوب از لحاظ فروش و افزایش درآمد برای شرکت‌های بزرگ تولیدکننده لپ تاپ‌ها و کامپیوترهای شخصی بوده است.

 

 

مطالعات آماری نشان می‌دهد که شرکت‌های بزرگ تولید کننده لپ تاپ و کامپیوترهای شخصی مانند HP، لنوو، دل و ایسوس میزان فروش بیشتری نسبت به همین زمان در سال گذشته داشته‌اند.

 

 

این بهبود در وضعیت فروش برای شرکت‌ها به طور میانگین نسبت به سه ماهه اول سال 2013 9 تا 10 بوده است.کارشناسان معتقدند یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین دلایل افزایش فروش شرکت بزرگ کامپیوتری نظیر دل و اچ پی تصمیم مایکروسافت برای پایان دادن به پشتیبانی نرم افزاری از سیستم عامل قدیمی ویندوز XP بوده است.

 

 

با وجود اینکه تعداد کاربرانی که همچنان از ویندوز اکس پی منسوخ شده مایکروسافت استفاده می‌کنند زیاد است با این حال بسیاری از این کاربران برای داشتن پشتیبانی بهتر از سیستم عاملشان به سمت خرید دستگاه‌های جدید و داشتن سیستم عامل جدید می‌روند. از این رو میزان فروش این شرکت‌ها نیز افزایش داشته است.

 

 

 

» برچسب ها : , مایکروسافت , ویندوز اکس پی , مرگ ویندوز XP , مایکروسافت , ویندوز اکس پی , مرگ ویندوز XPGo to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا