اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13151 مورخ:[1393-04-12 15:07:01]
نصب دوربین های مداربسته در واحدهای صنفی الزامی است
معاون نظارت بر اماکن عمومی فاتب :

نصب دوربین های مداربسته در واحدهای صنفی الزامی است

معاون نظارت بر اماکن عمومی فاتب اعلام کرد: تمام واحدهای صنفی کوچک و بزرگ دارای پروانه کسب ملزم به نصب دوربین های مداربسته هستند و این موضوع از سال 93 الزامی شده است.

نصب دوربین های مداربسته در واحدهای صنفی الزامی است

 


 

به گزارش پایگاه خبری مازند اصناف و به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران - سرهنگ علی راقی افزود: نصب دوربین های مداربسته علاوه بر  جلوگیری از سرقت و ایمنی محل کسب، به حراست از جامعه و حفظ امنیت ملی نیز کمک می کند.

 

 وی نصب دوربین های مداربسته را به نفع اصناف دانست و تصریح کرد: قانون نصب این دوربین ها را الزامی     کرده، لذا اصناف نباید این مسئله را هزینه تلقی کنند زیرا که کمک به حفظ امنیت است.

 

راقی ادامه داد: نصب دوربین‌های مداربسته در واحدهای صنفی از سال 91 در دستور کار قرار گرفته بود اما از ابتدای سال جاری الزامی شد.

 

لازم به ذکر است، از سال 1391تاکنون بسیاری از واحدهای صنفی تهران به ویژه واحدهای بزرگ اقدام به نصب دوربین های مدار بسته کرده ا ند.

 

 

» برچسب ها : , معاون , نظارت بر اماکن عمومی , فاتب , نصب , دوربین های , مداربسته , واحدهای صنفی , الزامی , معاون , نظارت بر اماکن عمومی , فاتب , نصب , دوربین های , مداربسته , واحدهای صنفی , الزامیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا