اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 13149 مورخ:[1393-04-12 14:31:01]
 کشف 2000 لیتر گازوئیل قاچاق در سواد کوه
اختصاصی / رئیس اداره صنعت معدن و تجارت سواد کوه در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

کشف 2000 لیتر گازوئیل قاچاق در سواد کوه

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت سواد کوه در گفتگو با مازند اصناف از  عرضه خارج از شبکه 2000 لیتر گازوئیل در سواد کوه خبر داد.

سعدی عبدالهی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت سواد کوه عصر امروز  در گفتگو با مازند اصناف  از  عرضه خارج از شبکه (قاچاق)  آرد و گازوئیل در سواد کوه خبر داد.


وی در ادامه افزود : در طی بازرسی ها از سوی اداره صنعت معدن و تجارت سواد کوه ،همکاران این اداره موفق به کشف 2000 لیتر عرضه گازوئیل خارج از شبکه در منطقه سواد کوه گردیدند.


عبدالهی در پاسخ به سوال خبرنگار مازند اصناف در خصوص ارزش ریالی این پرونده اظهار داشت : ارزش ریالی این پرونده 18.544.000 ریال می باشد که جهت اقدامات قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال گردید.


رئیس اداره صنعت معدن و تجارت سوادکوه در بخش دیگری از سخنانش به کشف قابل توجه عرضه آرد خبازی قاچاق اشاره کرد و اذعان داشت : عرضه خارج از شبکه 36 کیسه آرد خبازی نیز از جمله تخلفات کشف شده از سوی بازرسان این اداره در هفته جاری می باشد.


عبدالهی در خاتمه ارزش ریالی این پرونده را 9.540.000 ریال برآورد کرد و افزود : این پرونده نیز از سوی کارشناسان جهت برخورد قانونی در دست بررسی قرار دارد.

 

انتهای پیام/

بهراد حسینی

» برچسب ها : , کشف , عرضه , قاچاق , آرد , گازوییل , سواد کوه , سعدی عبدالهی , کشف , عرضه , قاچاق , آرد , گازوییل , سواد کوه , سعدی عبدالهیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا