اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1304 مورخ:[1391-07-25 11:27:01]
مقابله با سيل در بهشهر كم نظير بود/ در ارسال محموله های امدادی محدودیتی نداریم
رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر:

مقابله با سيل در بهشهر كم نظير بود/ در ارسال محموله های امدادی محدودیتی نداریم

رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر كشور با بیان اینکه مقابله با سیل در بهشهر کم نظیر بود گفت: در ارسال اقلام مورد نیازی که باید دراختیار مردم قرار بگیرد، محدودیتی نداریم.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرنگار بلاغ ،احمد مظفر دوشنبه شب در جلسه ستاد بحران بهشهر اظهار داشت: من شاهد حوادث ملي و بين المللي فراواني بوده ام و در حوادثي همچون سونامي ژاپن، زلزله تركيه، زلزله اذربايجان و... حضور داشته ام اما مقابله با سيل در بهشهر كم نظير بوده است.

وي افزود: انتقادات و ضعف هايي نيز در اين رابطه وجود دارد كه به دليل اهميت موضوع براي مردم و مسئولان است و بايد با همفكري معضلات حل شود.

مظفر گفت: در حال حاضر 85 درصد چهره عمومي شهر درست شده است و مابقي نيز با اتحاد و اولويت بندي نيازها عملياتي مي شود.

وي ادامه داد: لجن كش هاي بالاي 4 اينچ نياز ضروري منطقه سيل زده بهشهر است و به همين دليل نيز با هماهنگي انجام شده 15 دستگاه پمپ آب 6و8 اينچ از 6 استان كشور از روز سه شنبه وارد بهشهر مي شوند.

رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر كشوربيان داشت: بالگرد امداد و نجات مازندران نيز در بهشهر فعال شده تا  امدادرساني هوايي را نيز انجام دهد.

مظفربا بیان اینکه جای نگرانی نیست ،گفت:لباس، كتاب، لوازم التحرير و تغذيه از نيازهاي اساسي منطقه است كه بايد  لوازم مورد نياز در اختيار مردم قرار داده شود و در اين راستا ما محدوديتي نداريم.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا