اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 12910 مورخ:[1393-04-03 08:46:01]
معرفی واردکنندگان رسمی موبایل به کشور

معرفی واردکنندگان رسمی موبایل به کشور

همانطور که می دانید برند اپل هنوز نماینده رسمی تایید شده از جانب کمپانی اپل در ایران ندارد و وارد کنندگان آن با مجوزهای صادر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به واردات ...

به گزارش پایگاه خبری مازند اصناف و به نقل از ایران جیب - همانطور که می دانید تلفن همراه در کشور با ضریب نفوذ بیش از ۱۰۰ درصد در بین نیازهای اصلی مردم قرار گرفته است. از طرفی قاچاق این کالا به بیش از ۹۰ درصد در کشور رسیده است که متاسفانه آماری بسیار ناراحت کننده به شمار می رود. اما اگر نهادی مستقل برای نظارت بر این کالای اساسی در کشور تشکیل شود، هم می توان قیمت ها را دیدبانی کرد و هم می توان با قدرت بیشتری از ورود این کالا به صورت قاچاق جلوگیری کرد.با این حال برخی برندها در کشور به صورت مستقیم و یا تایید شده از جانب کمپانی ها در کشور اقدام به واردات ، فروش و همچنین خدمات پس از فروش کالا می کنند که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.همانطور که می دانید برند اپل هنوز نماینده رسمی تایید شده از جانب کمپانی اپل در ایران ندارد و وارد کنندگان آن با مجوزهای صادر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به واردات این برند می کنند.

برند اچ تی سی را شرکت های آرمان همراه آرین, پرشین سلوکام و یاس جهان وارد بازار کشور می کنند.

گوشی های سونی توسط شرکت آرمان همراه آرین,
 
همچنین برند کره ای ال جی را نیز توسط شرکت مدیاپردازش وارد بازار تلفن همراه کشور می شود.

گوشی های سامسونگ نیز توسط دوشرکت سامتل و مایکروتل ,

برند هوآوی نیز توسط شرکت پارس مایکروتل در سطح بازار تلفن همراه کشور عرضه می شود.

دو شرکت آرین و یاس نیز در زمینه واردات گوشی های الکاتل فعالیت دارند.

نوکیا توسط شرکت های ارتباطات وطنی پرشیا و ارکان ارتباطات وارد بازار دیجیتال کشور می شوند.

شرکت سامتل نیز در زمینه واردات گوشی های زد تی ای فعالیت می کنند.

اعلام اسامی شرکت های فوق در حالی است که برندهای صاحب نامی همچون اپل, اچ تی سی, آلکاتل,ال جی, سامسونگ, سونی, نوکیا, زد تی ای, هوآوی توسط شرکت های فوق وارد بازار آی تی کشور می شوند.گفتنی است شرکت هایی که به عنوان واردکننده قانونی موبایل در کشور فعالیت دارند و اسامی آنها در سایت وزارت صنعت , معدن و تجارت نیز آمده است باید به ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش بپردازند به طوری که در صورت اتمام مهلت واردات با توجه به لغو مجوز طبق تعهد باید خدمات پس از فروش به اجناس فروخته شده خدمات ارایه دهند.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا