اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1284 مورخ:[1391-07-23 18:23:01]
مراسم بزرگداشت 13 آبان بعد از اقامه نماز جمعه برگزار می‌شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران:

مراسم بزرگداشت 13 آبان بعد از اقامه نماز جمعه برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران گفت: مراسم بزرگداشت 13 آبان بعد از اقامه نماز جمعه برگزار می‌شود.

به گزارش نجبا و به نقل ازخبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام یوسف یوسف‌پور بعد از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی روسای دانشگاه‌های مازندران و فرمانداران با شورای تامین استان با بیان اینکه مناسبت‌های 13 آبان و 16 آذر به درستی در دانشگاه‌ها تقویت شود، اظهار داشت: مناسبت‌های انقلابی سبب تقویت روحیه ملی به ویژه در دانشگاه می‌شود.

وی ادامه داد: 13 آبان از مناسبت‌های مهم انقلاب است که چند مناسبت انقلابی دیگر را در جمهوری اسلامی فراهم کرد.

این مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را متولی برگزاری این مناسبت‌های دانست و گفت: بر اساس ابلاغ شورای هماهنگی مرکز برنامه‌های 13 آبان امسال در قالب چند کمیته که شامل دانشجویی، دانش‌آموزی، طلبه و روحانیون، تبلیغات و ارتباطات است، برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال روز 13 آبان با عید غدیر خم مقارن شده است، بیان کرد: برنامه‌های ویژه 13 آبان در روز جمعه 12 آبان سال جاری بعد از اقامه نماز جمعه برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران بزرگداشت روز 13 آبان را یکی از فعالیت‌های مهم دانش‌آموزی و دانشجویی در عرصه انقلاب اسلامی مطرح کرد و گفت: با توجه به موقعیت منطقه‌ای این مراسم بستر مناسبی برای تبلیغات محیطی، نمایش اقتدار کشور و خنثی‌سازی ترفندهای دشمن است.

یوسف‌پور اذعان کرد: روسای دانشگاه‌ها اهتمام ویژه‌ای در برپایی مراسم روز 13 آبان داشته باشند تا مراسم این روز به خوبی برگزار شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا