اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 12814 مورخ:[1393-03-30 11:10:01]
 از پیشکسوتان اصناف مازندران در مراسم روز اصناف تقدیر خواهد شد
اختصاصی / رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران در گفتگو با مازند اصناف:

از پیشکسوتان اصناف مازندران در مراسم روز اصناف تقدیر خواهد شد

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران در گفتگو با مازند اصناف از پاسداشت پیشکسوتان اصناف در مراسم روز اصناف خبر داد.

دکتر محمد محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران در گفتگو با مازند اصناف گفت : اول تیر روز اصناف را به جامعه اصناف کشور بویژه اصناف و بازاریان مازندران تبریک عرض می نمایم.


وی در ادامه ضمن اشاره به برگزاری جشن روز اصناف در هفته آتی  افزود : شعار امسال ما پاسداشت از نیم قرن خدمت متصدیان واحد های صنفی استان است.


محمد پور در ادامه تصریح کرد : امسال بنا داریم تا از خانواده های فعال با سابقه بیش از 50 سال خدمت صنفی در سطح استان تقدیر داشته باشیم.


رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران اظهار داشت : ما از روسا و هیات مدیره اتاق اصناف استان تقاضا داریم تا ما را در شناسایی افرادی که بیش از نیم قرن سینه به سینه و نسل به نسل در بازار مشغول به فعالیت هستند ، یاری نمایند.


محمد پور در خاتمه اذعان داشت : ما با برگزاری این جشن باشکوه سعی می کنیم بجای نصب پارچه پلمپ و صدور اخطاریه تخلف برای واحد های صنفی، تشویق و تقدیر و پاسداشت از زحمات بازاریان را به ارمغان بیاوریم.

 

انتهای پیام/

حسن قربان زاده

» برچسب ها : , رئیس , سازمان , صنعت معدن و تجارت , مازندران , روز اصناف , اول تیر , رئیس , سازمان , صنعت معدن و تجارت , مازندران , روز اصناف , اول تیرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا