اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1278 مورخ:[1391-07-23 17:37:01]
پروژه نخ نما شده رسانه های معاند از سیل بهشهر

پروژه نخ نما شده رسانه های معاند از سیل بهشهر

جو سازی رسانه های معاند و ضد انقلاب در حوادثی نظیر سیل بهشهر و تشویش اذهان عمومی برای ایجاد نا امیدی و نا امنی، فاصله بین نظام و مسوولان و نشانه رفتن به ولایت فقیه که جان نظام است ، چیز تازه ای نیست.

به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ،رسانه‌ها نه‌تنها قبل از وقوع حوادث و در حین بحران، بلکه پس از آن نیز نقش راهبردی و محوری در ستاد بحران بر عهده دارند،اما در این میان جوسازی رسانه های معاند و ضد انقلاب در این حوادث و تشویش اذهان عمومی برای ایجاد نا امیدی و نا امنی ،فاصله بین نظام و مسوولان، بالاخص نشانه رفتن به ولایت فقیه که جان نظام است، یک پروژه نخ نما شده و چیز تازه ای نیست .

برای نمونه می توان به پیام عجوزه ی منافقی که برای گدایی هر چه بیشتر از صهیونیستها و آمریکا ، تمام عمرش را به قتل و کشتار مردم بیگناه در ایران پرداخت ، که برای مصیب زدگان سیل بهشهر پیام تسلیت می فرستد و از مردم درخواست اعلام برائت از نظام را دارد؛ اشاره کرد.

یا شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک که یکی از ابزار جاسوسی سازمان سیا آمریکا محسوب می شود ، نام برد.

این شبکه با ایجاد یک صفحه با تیتری تحت عنوان "بلای انسانی، بلای دوم به جان بهشهر"، به موضوع سوء استفاده از حادثه دیدگان در سیل پرداخت و نوشت :برخی منابع غیر رسمی حکایت از کیسه دوزی برخی از بازاریان شهر از این اوضاع و ماهی گیری از آب های گل آلوده جاری در سطح شهر دارد.

این صفحه با اشاره به این موضوع که برخی از بازاریان و نانوایان قصد افزایش قیمت و بالا بردن نرخ کالاهای مصرفی در شهر را دارند، افزود:دست به یکی کردن برخی از اصناف در  جهت گران فروختن نان و مابقی کالاهای مورد نیاز باعث نگرانی مردم در سطح شهر شده است.

مدیر این صفحه در ادامه نوشت: که این نگرانی ها با بیانیه شورای صنفی شهرستان، که با متخلفان برخوردی جدی خواهد شد،همراه شد.

همچنین درشبکه اجتماعی بالاترین که تنها برپایه تخریب جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی شده است و با تبلیغ وهابیت کسب درآمد می کند ، با انتشار خبرهایی نظیر بالا بودن آمار کشته ها و حادثه دیدگان دست به یک شانتاژ خبری زده و شروع به سوء استفاده از این حادثه با کم اهمیت دادن جلوه دادن سفر مقام عظمای ولایت به خراسان شمالی کرده است .

گرچه رسانه های ضد انقلاب با ایجاد شبکه های مختلف  با روی آوردن به جنگ روانی قصد منحرف کردن افکار مردم را دارند اما درکی از این واقعیت محض که مازندران بعنوان اولین پایگاه علوی مذهب در  ایران است را هم نخواهند داشت.

مردم این دیار که ریشه در غدیر دارند با هزاران مصیبت و بلایای طبیعی دست از اصل نظام و ولایت مطلقه فقیه برنخواهند داشت که در طول 33 سال عمر پربرکت جمهوری اسلامی ایران در تمامی صحنه ها پیشگام بودنشان را همیشه نشان دادند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا