اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 12731 مورخ:[1393-03-26 08:36:01]
عرضه ساعت هوشمند اپل در اواخر پاییز قطعی شد
تازه‌های دنیای فناوری

عرضه ساعت هوشمند اپل در اواخر پاییز قطعی شد

شایعات موجود در مورد عرضه یک ساعت هوشمند متفاوت از سوی اپل سرانجام به یقین مبدل شد و عرضه این محصول در پاییز امسال قطعی شد.

به گزارش پایگاه خبری مازند اصناف و به نقل از فرست اسپات، قرار است آی واچ در سه ماهه چهارم سال 2014 روانه بازار شود و تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل دخالت مستقیمی در روند تولید و عرضه این محصول ندارد.

این بر خلاف رویه استیو جابز موسس و بنیانگذار مرحوم شرکت اپل است که خود شخصا در تمامی فرایندها و رویه های کاری شرکت تحت مدیریت خود دخالت می‌کرد. به نظر می رسد تیم کوک بر این باور است که باید جزییات امور را به مدیران زیردست واگذار کرد.

کار اصلی این ساعت کمک به حفظ سلامت کاربران است و لذا از امکاناتی برای سنجش دائم ضربان قلب، جمع آوری اطلاعات در مورد شاخص های سلامت افراد، سنجش میزان کالری دریافتی و مصرفی افراد و ... برخوردار خواهد بود. البته اپل در این زمینه بی رقیب نیست و بسیاری از شرکت های تولیدکننده محصولات ورزشی از جمله نایک سالهاست محصولات مشابهی تولید و عرضه می کنند.
/فارس

» برچسب ها : , اپل , ساعت , هوشمند , معرفی , زمان عرضه , بازار , اپل , ساعت , هوشمند , معرفی , زمان عرضه , بازارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا