اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1264 مورخ:[1391-07-22 15:23:01]
جسد 6 جان‌باخته سیل مازندران تحویل خانواده‌هایشان شد

جسد 6 جان‌باخته سیل مازندران تحویل خانواده‌هایشان شد

تا لحظه مخابره خبر، فوت هشت نفر بر اثر جاری شدن سیل در مازندران تایید و جسد شش نفر تحویل خانواده‌هایشان شد.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس ، باران شدیدی که از 45 دقیقه بامداد صبح امروز شنبه در بهشهر بارید، به حدی بی‌سابقه بود که با وجود تلاش تمامی نیروهای دولتی به‌ویژه زیر مجموعه ستاد بحران شهرستان و نیروهای مردمی و داوطلب، از شهرستان‌های استان تقاضای کمک شده است.

علت این سیل و خسارت بزرگ که در حال حاضر نمی‌توان تعداد واقعی تلفات و خسارات مالی آن را بیان کرد، به‌دلیل سرازیر شدن آب از رودخانه‌هایی نظیر برزو، بزپل و مهدیه اعلام شده که به منازل مسکونی، تاسیسات، واحدهای اداری و تجاری اطراف آن خسارات زیادی وارد کرد.

* نیروهای مردمی و دولتی در حال پاکسازی شهر هستند

 

اکنون خیابان‌های مهدیه، قائم، شهید مدنی، مناطق جنوبی شامل قنبرآباد و کوه‌خیل همچنین در حاشیه بلوار سراسری شهید هاشمی‌نژاد انباشته از چوب و گل و لای است و نیروهای مردمی و دولتی در حال پاکسازی شهر هستند.

خودروهای واژگون و صدمه دیده، دیوارهای ریخته، خانه‌هایی که پر از گل و لای شده‌اند، چشم‌های نگران کودکان، بهت و حیرت مردان و زنانی که زندگی خود را در گل و لای می‌جویند، مدارسی که آسیب دیده‌اند، تعطیلی نیمی از شهر، تعطیلی مدارس تا اطلاع ثانوی، اختلال در عبور و مرور و مختل شدن زندگی عادی، بسیار فاجعه بار است.

* 40 نیروی امدادی از شهرستان‌های مازندران به کمک نیروهای محلی آمده‌اند

تاکنون 40 نیروی امدادی از شهرستان‌های استان به کمک نیروهای محلی آمده‌اند، وجود سگ‌های تجسس هم نشان‌دهنده افزایش احتمالی تلفات است، اما تا لحظه مخابره خبر تنها فوت هشت نفر تایید شده و جسد شش نفر تحویل خانواده‌هایشان داده شده است.

هم‌اکنون سومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان بهشهر با حضور مسئولان مربوطه استانی و شهرستانی در فرمانداری بهشهر برگزار می‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا