اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 12352 مورخ:[1393-03-12 05:24:01]
مشمولان جدید سبد کالا در مرحله نخست
ارزش سبد هر خانوار حداکثر 140 هزار تومان

مشمولان جدید سبد کالا در مرحله نخست

جزئیات نحوه توزیع دور جدید سبد کالا و مشمولان آن مشخص شد که براساس آن، در مرحله اول همه مستمری بگیران سازمان‌های حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی مشمول دریافت بسته حمایت غذایی می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری مازند اصناف و به نقل از مهر -جزئیاتی از پیشنهادهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص دستورالعمل اجرایی بسته حمایت غذایی ( سبد کالایی در دور جدید) که در دستور کار دولت قرار دارد، منتشر شد.

به موجب این دستورالعمل و در صورت تصویب دولت، در مرحله اول همه مستمری بگیران سازمان های حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی مشمول دریافت بسته حمایت غذایی می شوند.

اعتبار پیش بینی شده برای هر نفر در هر مرحله از توزیع این بسته 200 هزار ریال و برای هر خانوار حداکثر یک میلیون و 400 هزار ریال تعیین شده است.

همچنین براساس بخشی از این دستورالعمل، توزیع شیر رایگان در طول سال تحصیلی ۹۴-۹۳ برای دانش آموزان دوره ابتدایی و دوره اول متوسط حداقل 70 نوبت با اختصاص مبلغ 3 هزار میلیارد ریال صورت خواهد گرفت.

این در حالی است که در این رابطه، به تازگی نمایندگان کارگران کشور در نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از وی خواسته بودند تا کارگران در لیست دریافت کنندگان مرحله جدید سبد کالا قرار بگیرند.

البته علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره جدیدترین برنامه ها و اقدامات دولت در زمینه توزیع سبد کالا در مرحله جدید گفته است: برنامه توزیع سبد کالا تا پایان هفته در دستور کار دولت قرار می گیرد.

» برچسب ها : , سبد کالا , مرحله دوم , یارانه , هدفمندی , مشمولین سبد کالا , توزیع سبد کالا , مشمول جدید , مرحله نخست , سبد کالا , مرحله دوم , یارانه , هدفمندی , مشمولین سبد کالا , توزیع سبد کالا , مشمول جدید , مرحله نخستمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا