اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 12299 مورخ:[1393-03-10 08:30:01]
ارتقاء نسل اولیه ساعت‌های هوشمند سامسونگ
دنیای موبایل و کامپیوتر

ارتقاء نسل اولیه ساعت‌های هوشمند سامسونگ

شرکت سامسونگ قصد دارد برای ساعت‌های هوشمند اولیه خود امکان به‌روزرسانی رایگان با سیستم‌عامل تایزن را فراهم کند. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930310000157#sthash.azKYAbrW.dpufشرکت سامسونگ قصد دارد برای ساعت‌های هوشمند اولیه خود امکان به‌روزرسانی رایگان با سیستم‌عامل تایزن را فراهم کند.شرکت سامسونگ قصد دارد برای ساعت‌های هوشمند اولیه خود امکان به‌روزرسانی رایگان با سیستم‌عامل تایزن را فراهم کند.

شرکت سامسونگ قصد دارد برای ساعت‌های هوشمند اولیه خود امکان به‌روزرسانی رایگان با سیستم‌عامل تایزن را فراهم کند.

به گزارش پایگاه خبری مازند اصناف و به نقل از فارس، مدل‌های اولیه ساعت هوشمند سامسونگ از سیستم‌عامل اندروید مخصوص ساعت استفاده می‌کردند که چندان کارآمد نبود و به همین دلیل در مدل‌های جدید سیستم‌عامل تایزن جایگزین اندروید شد.

حالا منابع خبری نزدیک به سامسونگ می‌گویند که این شرکت قصد دارد تا به‌روزرسانی نسخه 2.2 را برای ساعت گلکسی گیر ارائه کنند تا این دستگاه امکان تغییر سیستم‌عامل اندروید به تایزن را به‌صورت رایگان داشته باشد.

با این  به روزرسانی علاوه بر تغییر سیستم‌عامل،  مزایای متنوعی نیز به این ساعت افزوده خواهد شد که  افزوده شدن سیستم پخش موسیقی مستقل و ارائه دستورات صوتی برای کنترل دوربین ساعت از جمله آنهاست.

گفته می‌شود که این بسته به‌روزرسانی را می‌توان از طریق Samsung Kies دریافت کرد. البته با انجام این به‌روزرسانی، تمامی اطلاعات موجود بر روی ساعت هوشمند پاک می‌شود.


» برچسب ها : , ساعت , ساعت هوشمند , سامسونگ , نسل جدید , اتقاء , بازار , معرفی , ساعت , ساعت هوشمند , سامسونگ , نسل جدید , اتقاء , بازار , معرفیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا