اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 12153 مورخ:[1393-03-06 19:28:01]
 عراق شریک تجاری شماره یک استان مازندران
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران در نمایشگاه سلیمانیه عراق عنوان کرد:

عراق شریک تجاری شماره یک استان مازندران

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران : عراق به عنوان یک بازار مناسب برای محصولات ایرانی به خصوص مازندرانی و شریک تجاری شماره یک استان مورد توجه می باشد.

عراق به عنوان یک بازار مناسب برای محصولات ایرانی به خصوص مازندرانی و شریک تجاری شماره یک استان مورد توجه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری مازند اصناف و به نقل از  سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران -  دکتر محمد محمدپور عمران در حضور جمع کثیری از تجار ، بازرگانان و فعالان اقتصادی در سلیمانیه عراق با بیان این مطلب اظهار داشت:

 

توسعه مناسبات اقتصادی – تجاری و گسترش همکاریهای دو جانبه با اقلیم کردستان عراق استان سلیمانیه یکی از برنامه های راهبردی استان مازندران در بخش تجارت خارجی می باشد .

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران سوابق دوستی دو منطقه و اشتراک دینی ، فرهنگی و اجتماعی دو طرف را عامل مهمی در توسعه روابط تجاری و اقتصادی دو استان دانست.

دکتر محمدپور عمران با اشاره به اینکه استان مازندران در بخشهای مختلف اعم از کشاورزی ، شیلات ، صنایع ، معادن ، گردشگری خدمات فنی و مهندسی دارای رتبه های برتر در سطح ایران می باشد ، توسعه همکاری دو استان را زمینه ساز توسعه اقتصادی و شکوفایی در مازندران و سلیمانیه عنوان کرد .


 

» برچسب ها : , عراق , شریک , تجاری , استان مازندران , دکتر محمد پور , سلیمانیه عراق , عراق , شریک , تجاری , استان مازندران , دکتر محمد پور , سلیمانیه عراقمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا