اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 12146 مورخ:[1393-03-06 17:32:01]
ساماندهی شرکت های پخش مازندران
اختصاصی / معاون سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

ساماندهی شرکت های پخش مازندران

معاون توسعه داخلی بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران در گفتگو با مازند اصناف از ساماندهی شرکت های پخش استانی مازندران در سال جاری خبر داد.

  ابراهیم یعقوبی معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران در گفتگو با خبرنگار مازند اصناف  گفت: طبق دستورالعمل جدید مبنی بر ساماندهی شرکت های پخش استانی ، کلیه شرکت های پخشی که بطور فراشهری یا استانی در مازندران فعالیت می کنند باید مجوز فعالیت استانی دریافت نمایند.

 

 

وی در ادامه افزود : این مهم مستلزم آن است تا مدیران این شرکت ها ضمن مراجعه به ادارات صنعت معدن و تجارت شهر خود ، پس از گذراندن مراحل قانونی ، نسبت به اخذ این مجوز اقدام نمایند.

یعقوبی در ادامه به صدور بیش از 70 مجوز فعالیت پخش برای شرکت های پخش استانی اشاره کرد و گفت: تا کنون نزدیک به 60% شرکت های پخش در استان ضمن اخذ این مجوز مشغول فعالیت می باشند که انتظار ما از اتحادیه های صنفی ، انجمن پخش استان و مدیران این شرکت ها همکاری و معرفی واحد های فاقد مجوز است تا نسبت به ساماندهی این شرکت ها اقدام شود.

معاون توسعه بازرگانی مازندران در خاتمه خاطر نشان کرد: با همکاری صورت گرفته با اتحادیه ها و انجمن های پخش سراسر استان و طبق توافق صورت گرفته ، شرکت هایی که اقدام به اخذ این مجوز نمایند دیگر نیازی به کسب مجوز از اتحادیه ها و انجمن های پخش نخواهند داشت.

انتهای پیام/

حسن قربان زاده

» برچسب ها : , ابراهیم یعقوبی , معاون بازرگانی , توسعه داخلی , سازمان تجارت مازندران , ساماندهی , شرکت های پخش , مازندران , ابراهیم یعقوبی , معاون بازرگانی , توسعه داخلی , سازمان تجارت مازندران , ساماندهی , شرکت های پخش , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا