اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1214 مورخ:[1391-07-16 04:36:01]
کلاسهای رقاصی درمحمودآباد
تاول جدید فرهنگی

کلاسهای رقاصی درمحمودآباد

تاول فرهنگی که این روزها در سایه غفلت مسئولان فرهنگی شهرستان محمود آباد سرباز کرده است گریبان استان را هم خواهد گرفت.

به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ این روزها کلاسهایی با تبلیغات گسترده عاری از مظاهر اسلامی در کنار تبلیغات چیپس و پفک در شهرستان محمودآباد در حال برگزاری است با نام کلاس های حرکات موزون یا همان کلاس های آموزش رقاصی  با انواع و اقسام سبکهای عربی ، ایرانی ، تکنو و سالسا و...

 که با توجه به تبلیغات و پخش وسیع بروشورهایی در سطح شهر (با اشاره به اینکه برای اولین بار درمحمودآباد از آن نام می برند و نکته قابل تامل آنکه زیر نظر یک آریشگاه زنانه) ؛ شروع به فعالیت کرده است.
 
یک تاول فرهنگی که این روزها در سایه غفلت مسئولان فرهنگی شهرستان محمودآباد سرباز کرده است .برگزاری کلاس های رقص که معضل جدی در حوزه فرهنگی اجتماعی  محسوب شده و با توجه به اینکه هیچ سنخیتی با هنجارهای جامعه اسلامی ما به خصوص دیار علویان ندارد مشکلاتی را برای خانواده ها از لحاظ فرهنگی بوجود خواهد آورد ؛ این سوال را در ذهن افکار عمومی ایجاد می کند که این تبلیغات با مجوز کدام نهاد فرهنگی صورت گرفته است ؟!! یا اینکه ...
و سوال دیگر اینکه مگر مسئولان فرهنگی شهرستان ،ازیک تهاجم فرهنگی خاموش که به غارت افکار و عقاید مردم پرداخته و این باور را در ذهن مردم بالاخص جوانان ایجاد می کند که شما نمی توانید و باید دنباله فرهنگ غربی باشید ، بی خبرند ؟
انتظار می رود متولیان فرهنگی استان اگر باری را از روی دوش و دستان پینه بسته این مردم بر نمی دارند لااقل جلوی تبیلغات آشکار منکرات که از سوی برخی بیمار دلان منتشر می شود را بگیرند.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا