اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 12052 مورخ:[1393-03-02 20:17:01]
کاهش قدرت خرید مردم ، بازار کیوی و پرتقال را به خاک سیاه نشاند
اختصاصی / رئیس اتحادیه میوه و تره بار رامسر نیز در گفتگو با مازند اصناف:

کاهش قدرت خرید مردم ، بازار کیوی و پرتقال را به خاک سیاه نشاند

  رئیس اتحادیه میوه و تره بار رامسر گفت : رکود بازار میوه و تره بار و کاهش قدرت خرید از سوی مردم سبب ضرر های سنگینی برای کاسبان بازار میوه و تره بار شده است .

 

 

سید منصور مه نما رئیس اتحادیه میوه و تره بار رامسر نیز در گفتگو با  مازند اصناف  درخصوص مشکلات بازار میوه و تره بار رامسر گفت : رکود بازار میوه و تره بار و کاهش خرید از سوی مردم سبب ضرر های سنگینی برای کاسبان بازار میوه و تره بار شده است.وی افزود : وضعیت بسیار بد بازار کیوی و پرتقال سبب شده که به زبان عامیانه کاسبانی که در معاملات این دو گونه از میوه فعالیت می نمودند به خاک سیاه بنشینند.

مه نما در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به قیمت 1500 تا 3000 کیوی در میادین مازندران تصریح کرد: بازار کیوی در رامسر به قدری رکود داشته  که کاسبان مجبورند این میوه را به قیمت 200 تا 1200 تومان در میادین بفروش برسانند تا با توجه به ماندگاری کم کیوی بیش از این ضرر نکنند.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار رامسر در پایان به خبرنگار مازند اصناف گفت : بازار راکد پرتقال تامسون نیز در میادین سبب شد  تا با قیمت گذاری 300 تا 400 تومانی  این میوه ها برای جلوگیری از زیان بیشتر ، ضرر های مالی سنگینی را به بنکداران میادین میوه و تره بار رامسر وارد کند.
 
انتهای پیام/
مجتبی قربانی

 


» برچسب ها : , رئیس , اتحادیه , میوه و تره بار , رامسر , پرتقال , کیوی , رئیس , اتحادیه , میوه و تره بار , رامسر , پرتقال , کیویمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا