اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11903 مورخ:[1393-02-30 05:23:01]
سهم مخابرات و زیرساخت در کاهش قیمت ADSL بخش خصوصی پرداخت نشد
یک فعال بازار ADSL گفت:

سهم مخابرات و زیرساخت در کاهش قیمت ADSL بخش خصوصی پرداخت نشد

یک فعال بازار ADSL گفت: کاهش قیمت اینترنت توسط شرکت‌های PAP از اسفند 92 اجرا شده؛ اما با گذشت دو دوره از صدور صورت‌حساب توسط مخابرات و زیرساخت، تخفیف‌‌های لازم هنوز برای PAPها اعمال نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مازند اصناف و به نقل از  فارس - محمدحسن شانه‌ساز زاده در خصوص اعمال تخفیف اینترنت شرکت ارتباطات زیرساخت برای ارائه‌دهندگان ADSL اظهار داشت: مراحل بهره‌مندی از این تخفیف طولانی است.

این فعال بازار ADSL افزود: برای بهره‌مندی از این تخفیف شرکت‌های PAP باید از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت زیرساخت نامه‌ای مبنی بر میزان استفاده از پهنای باند برای مصرف ADSL، ارائه کنند که تاکنون در چندین مرحله اطلاعات لازم به رگولاتوری ارائه شده است.

وی یادآور شد: این روش در حالی اعمال می‌شود که شرکت‌های PAP از حدود 6 سال پیش به طور مستمر گزارش ماهانه‌ای از وضعیت خود به رگولاتوری ارائه می‌کنند.

این فعال بازار ADSL با بیان اینکه هنوز موفق به دریافت تخفیف از شرکت زیرساخت نشده‌اند، تصریح کرد: کاهش قیمت اینترنت طبق مصوبه 181 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات توسط شرکت‌های PAP از اسفندماه 92 اجرا شده؛ اما با گذشت دو دوره از صدور صورت‌حساب توسط مخابرات و زیرساخت، تخفیف‌‌های لازم هنوز برای شرکت‌ها اعمال نشده است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا