اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11896 مورخ:[1393-02-29 20:16:01]
 ابراهیم یعقوبی معاون امور بازرگانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران شد
به گزارش مازند اصناف /طی حکمی از سوی دکتر محمد پور انجام پذیرفت

ابراهیم یعقوبی معاون امور بازرگانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران ابراهیم یعقوبی به سمت معاون امور بازرگانی سازمان منصوب گردید.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مازندران - طی حکمی از سوی رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران ابراهیم یعقوبی به سمت معاون امور بازرگانی سازمان منصوب گردید.

دکتر محمد محمدپور عمران در بخشی از این حکم آورده است ،نظر به تعهد و شایستگی جنابعالی و با عنایت به ابلاغ ساختار و تشکیلات کلی معاونتهای سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها طی نامه شماره 32214/60 مورخ 31/2/93 معاون محترم توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها وزارت و ضرورت یکپارچگی و ایجاد وحدت رویه و تسهیل در انجام امور محوله و پیشبرد اهداف سازمانی و سرعت بخشیدن به امور مراجعین و همکاران به موجب این ابلاغ به سمت معاون امور بازرگانی منصوب می شوید تا با بهره گیری از منابع و امکانات در برنامه ریزی و ساماندهی و پیشبرد امورات اهتمام و در انجام اهداف، وظایف و تکالیف قانونی سازمان ، اجرای دستورالعملها و ابلاغ های صادره اقدام لازم معمول نمایید.

دکتر محمدپور افزود: امید است با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیمات اصولی و راهگشا در جهت ایفای وظایف اقدام نمایید.


» برچسب ها : , انتصاب , معاون امور بازرگانی , سازمان , صنعت ، معدن و تجارت , مازندران , ابراهیم یعقوبی , انتصاب , معاون امور بازرگانی , سازمان , صنعت ، معدن و تجارت , مازندران , ابراهیم یعقوبیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا