اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11547 مورخ:[1393-02-21 06:46:01]
مرحله دوم توزیع سبد کالا به نحو مطلوب تری انجام می شود
معاون رئیس جمهور :

مرحله دوم توزیع سبد کالا به نحو مطلوب تری انجام می شود

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: با استفاده از تجربیات پیشین توزیع سبد کالا در مرحله اول مشکلی در توزیع سبد کالای مرحله دوم نخواهیم داشت.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از تراز - محمدباقر نوبخت در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرج اظهار کرد: مشکلات پیش آمده برای توزیع سبد کالا در مرحله اول بعد از گذشت زمان کوتاهی برطرف شد و الان نیز کار در حال انجام است.

سخنگوی دولت تاکید کرد: به طور قطع مشکلات موجود در مرحله نخست را در توزیع سبد کالای  مرحله دوم نخواهیم داشت و با استفاده از تجربیات پیشین این سبد بین مردم توزیع می شود.

وی همچنین در مورد توزیع کمک غیرنقدی بین افراد شناسایی شده توسط دولت اظهار کرد: درباره کسانی که در مطالعات دولت مشخص شده اند که شرایط اقتصادی سخت تری نسبت به سایر افراد دارند علاوه بر اعطای یارانه نقدی که به همه داده می شود به آنها کمک های غیرنقدی هم انجام می شود.

نوبخت گفت: این حمایت بیشتر در راستای امنیت بخشی غذایی است و با توجه به زمان آن در این مورد اطلاع رسانی می شود.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که نگاه دولت به استان البرز چگونه است، اظهار کرد: استان البرز  یکی از استان های با ظرفیت کشور است که تنوع اقوام و جمعیت  مختلفی را دارد و دولت به مردم استان البرز هم توجه ویژه ای دارد.

» برچسب ها : , معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی , توزیع سبد کالا , مرحله دوم سبد کالا , معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی , توزیع سبد کالا , مرحله دوم سبد کالامطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا