اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11512 مورخ:[1393-02-20 09:13:01]
تحویل فوری ۲۰ درصد تولیدات خودروسازها به متقاضیان برای تنظیم بازار
در جلسه شورای سیاستگذاری خودرو مقرر شد

تحویل فوری ۲۰ درصد تولیدات خودروسازها به متقاضیان برای تنظیم بازار

سخنگوی شورای سیاستگذاری خودرو از تصمیم این شورا برای ادامه روند افزایشی تولید خودرو طی ماه های آینده خبر داد و گفت مقرر شد در جهت تنظیم بازار و پاسخ به نیازهای مردم، حداقل ۲۰ درصد تولید کارخانه ها به صورت تحویل فوری صورت بپذیرد.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از شاتا، ساسان قربانی در حاشیه جلسه شورای سیاستگذاری خودرو که با حضور وزیرصنعت ، معدن و تجارت و مدیران عامل شرکتهای خودرو سازی و معاونین وزیر و انجمن خودرو سازان و قطعه سازان تشکیل شد گفت : طبق آمار موجود ، برنامه ریزیها در ماههای گذشته نتیجه داده و مقرر شده است افزایش تولید با برنامه های ضربتی که شرکتهای خودرو سازی خواهند داشت در ماههای بعد تداوم یابد .

وی با اشاره به افزایش 75 درصدی تولید خودروی کشور در فروردین امسال افزود : از سوی دیگر مقرر شد در جهت تنظیم بازار و پاسخ به نیازهای مردم، حداقل 20 درصد تولید کارخانه ها بصورت تحویل فوری صورت بپذیرد.

سخنگوی شورای سیاستگذاری خودرو  ادامه داد: روشهای جلوگیری از تصادفات جاده ای موضوعی بود که مطرح و قرار شد آموزش رانندگان و آشنایی کامل آنها با ویژگی خودرو در دستور کار شرکتهای تولیدکننده خودروهای سنگین یعنی اتوبوس و کامیون قرار بگیرد.

قربانی همچنین گفت: در این نشست وزیر صنعت ، معدن و تجارت بر ایجاد یک مرکز آزمون جاده ای تاکید کرد و مقرر شد که ایجاد این مرکز سریعا با همکاری شرکتهای خودرو سازی و کلیه سهامداران مرکز با هدف ارتقای کیفیت خودروهای داخلی و همینطور کمک به طراحی محصولات جدید و آزمون آنها و در نهایت ارائه خدمات در سطح بین المللی دنبال شود .

به گفته وی با ایجاد این مرکز خودروهای تولید داخل و خودروهای وارداتی در این مرکز مورد آزمون قرار می گیرند  تا از کیفیت لازم برخوردار باشند./باشگاه خبرنگاران

» برچسب ها : , خودرو , تولید , متقاضیان , تنظیم بازار , خودرو , تولید , متقاضیان , تنظیم بازارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا