اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1146 مورخ:[1391-07-04 04:24:01]
تحریم ها به عنوان یک فرصت برای پیشرفت ایران

تحریم ها به عنوان یک فرصت برای پیشرفت ایران

حجت الاسلام نظری نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران گفت : اسرائیل از ابتدای شکل گیری جز قتل و غارت ،  تجاوز  به حقوق مردم منطقه خصوصا مردم مظلوم فلسطین و کشتار کودکان و مردم  بی گناه سابقه ی دیگری ندارد.

به گزارش نجبا و به نقل از قائم آنلاین ، حجت الاسلام نظری نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران صبح امروز در جمع بسیجیان سپاه ناحیه قائمشهر در موضوع  نهضت روشنگری گفت : اسرائیل از ابتدای شکل گیری جز قتل و غارت ،  تجاوز  به حقوق مردم منطقه خصوصا مردم مظلوم فلسطین و کشتار کودکان و مردم  بی گناه سابقه ی دیگری ندارد.

وی در ادامه گفت : ایران و امریکا دو سیاست و اندیشه متضاد و مختلف دارند.چگونه می شود که این دو اندیشه با هم جمع گردد!

ما نظام کاپیتالیسم را ظالمانه می دانیم و قبول نداریم . اداره ی جامعه باید  بر مبنا ی قسط و عدالت اجرا گردد. و  در اختیار آحاد جامعه باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا اذعان داشت : امریکا می گوید جهان تنها یک حاکم دارد و آن هم امریکاست و تنها یک قانون دارد و آن هم نظام سرمایه داری است. لذا تقابل با امریکا از نوع تقابل دو اندیشه ی مختلف است و  یکدیگر را بر نمی تابند.

وی ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و  ایثارگران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت : آمریکا در حرف می گوید ما به حقوق دیگران احترام می گذاریم ،  پس چطور کشور ایران با انقلاب مردمی که انجام داد مور د حمله و تجاوز همه جانبه از طرف غربی ها به سردمداری صدام جنایتکار قرار گرفت.

وی در قبال سازمان ملل اینگونه بیان داشت :  سازمان ملل وظیفه اش در این جنگ این بود که موضوع را بررسی ،  متجاوز را شناسایی و  به ملت ها معرفی کند. اما تنها کاری که انجام داد صدور قطنامه هایی که هیچ نتجه ای در بر نداشت. جنگ ایران هشت سال طول کشید و  در آن شش قطعنامه صادر شد ، جنگ کویت چهار ماه طول کشید اما دوازده قطعنامه صادر شد که این نشان از تبعیض و بی عدالتی سازمان ملل است.

در دویست سال گذشته دو سوم از  خاک ایران به اشغال متجاوزان درآمد  ، تنها مقطعی که جنگ آن هشت سال طول کشید و قدرتهای جهنمی در آن حضور داشتند ، یک وجب از خاک کشور به دست اجانب نیفتاد و این به برکت وجود هدایت ولی فقیه بود .

وی همچنین از برکات این جنگ را پیشرفت و استحکام قدرت دفاعی ایران ،  بوجود آمدن اعتماد به نفس بالا در میان ملت ،  خودکفایی در زمینه های اقتصادی دانست.

تحریم ها به عنوان یک فرصت برای پیشرفت ایران اسلامی تبدیل شد و امروز ما شاهدیم که امریکا به یک تحریم گسترده تحت عنوان تحریم هوشمند روی آورده است که در آن صنایع بالادستی ایران مثل پالایشگاها تحریم می شود.

وی از قول امام گفت اگر کارتر یک خدمت به ایران کرده است همین تحریم است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا