اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11419 مورخ:[1393-02-17 06:51:01]
طولانی شدن مدت صدور مجوز عمده ترین مشکل واحدهای تولیدی شن و ماسه در مرکز مازندران
اختصاصی / رئیس اداره صنعت معدن و تجارت مرکز مازندران در گفتگو با مازند اصناف خبر داد:

طولانی شدن مدت صدور مجوز عمده ترین مشکل واحدهای تولیدی شن و ماسه در مرکز مازندران

مازند اصناف - هادی نژاد عمده ترین مشکل  واحدهای تولیدی شن و ماسه در مرکز مازندران  را طولانی شدن مدت صدور مجوز عنوان کرد.

اسماعیل هادی نژاد صبح  امروز در گفتگو با مازند اصناف گفت : با توجه به موثر بودن شن و ماسه در قسمت اصلی یک سازه ساختمانی به جهت رعایت کیفیت و کمیت و همچنین قیمت تمام شده آن، نظارت بر این گونه واحدها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

وی  ضمن اشاره به نظارت، کنترل و حمایت از واحدهای تولیدی شن و ماسه در ساری  افزود: با بررسی های میدانی صورت گرفته از این واحدها، مشکلات،موانع و انتظارات آنان در حال رسیدگی می باشد.

هادی نژاد عمده ترین مشکل این واحدها را طولانی شدن مدت صدور مجوز عنوان کرد و افزود: با تشکیل کارگروه مشخص می توان در پاسخ استعلام ها از دستگاههای مربوطه تسریع نمود.

وی در بخش دیگری از این گفتگو فرسودگی و قدیمی بودن دستگاههای شن و ماسه و عدم تخصیص تسهیلات ویژه بانکی را از دیگر مشکلات این واحدها برشمرد.

هادی نژاد تصریح کرد: در راستای افزایش بهره وری، می توان تمهیداتی اندیشید تا در محل تولید شن و ماسه، بتن های آماده را تولید نمود تا موجب کاهش قیمت محصول گردد.

وی در خاتمه افزود: با توجه به اینکه بهترین شن و ماسه در کوههای بالادستی استان واقع شده است، می توان از طریق راه آهن، شن و ماسه تولیدی را با قیمت مناسب و هزینه بسیار اندک به دست مصرف کننده رساند.


گفتنی است شهرستان ساری دارای 13 واحد تولیدی شن و ماسه است که یک واحد آن غیر فعال می باشد.


انتهای پیام/

اویس فلاح

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


» برچسب ها : , هادی نژاد , رئیس بازرگانی , ساری , عمده ترین , مشکلات , واحدهای تولیدی , شن , ماسه , هادی نژاد , رئیس بازرگانی , ساری , عمده ترین , مشکلات , واحدهای تولیدی , شن , ماسهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا