اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11334 مورخ:[1393-02-14 21:00:01]
13 الی 20 اردیبهشت مهلت ثبت نام داوطلبان هیات مدیره اتاق اصناف  آمل  اعلام شد
اختصاصی / علیرغم اعلام رسمی مهلت ثبت نام کاندیداها از 6 الی 13 اردیبهشت

13 الی 20 اردیبهشت مهلت ثبت نام داوطلبان هیات مدیره اتاق اصناف آمل اعلام شد

مازند اصناف : علیرغم اینکه دیروز 13 اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور آخرین روز مهلت ثبت نام کاندیداهای هیات مدیره اتاق اصناف در مراکز استان از سوی سازمان صنعت, معدن و تجارت مازندران اعلام شده بود اما در کمال شگفتی سازمان صنعت معدن و تجارت آمل 13 الی 20 اردیبهشت را مهلت ثبت نام داوطلبین این مرکز اعلام نمود.

اختصاصی مازند اصناف / حسن قربان زاده : » در پی اعلام ابراهیم یعقوبی معاون توسعه داخلی بازرگانی سازمان تجارت استان مبنی بر پایان مهلت قانونی ثبت نام کاندیداهای هیات مدیره اتاق اصناف در مراکز استان خبر نگار ما جهت اطلاع از نحوه ی انتخابات و تعداد داوطلبین ثبت نام شده در شهرستان آمل با اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان تماس برقرار نمود که در کمال شگفتی با اعلام فراخوان این سازمان از 13 الی 20 اردیبهشت ماه یعنی دقیقا پس از پایان مهلت اعلام شده ( 6 الی 13 اردیبهشت ) مواجه شد.

به گزارش مازند اصناف ایین در حالی است که محمود آباد شهرستان مجاور آمل دیروز 13 اردیبهشت  برابر زمان رسمی اعلام شده آخرین روز از مهلت ثبت نام از داوطلبین را با ثبت نام 7 کاندیدا پشت سر گذاشت.

عباسعلی زمانی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت آمل به خبر نگار ما در خصوص اعلام آمار ثبت نام شدگان هیات مدیره اتاق اصناف  این شهرستان گفت:  اعلام فراخوان ثبت نام داوظلبین هیات مدیره اتاق اصناف آمل در این شهرستان از 13 الی 20 اردیبهشت تعیین شده و نتیجه و آمار نهایی ثبت نام شدگان در پایان ساعت اداری آخرین روز اعلام شده اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف هر چند تا آغاز روز رای گیری این انتخابات یعنی 31 اردیبهشت ماه نزدیک به بیش از دو هفته فرصت با قی است اما این عدم هماهنگی در اجرای مرحله ی ثبت نام تا تاریخ 13 اردیبهشت که تاریخ اعلام شده هماهنگ و رسمی در سراسر کشور است جای کمی تامل و برسی دارد. امیدواریم مسئولین مربوطه ضمن اهتمام و جدیت بیشتر در یکپارچه سازی و هماهنگی تمام ادارت صنعت معدن و تجارت در استان دلایل قانع کننده ای برای این اتفاق داشته باشند.

گفتنی است از آنجا که کلیه ی کاندیداهای ثبت نام کننده در این انتخابات از اعضای هیات مدیره ی اتحادیه های صنفی می باشند بعلت گذراندن کلیه مراحل قانونی و اعلام و تایید صلاحیت در این مرحله همگی ثبت نام شوندگان تایید گشته و از این تعداد کاسته نخواهد شد.

» برچسب ها : , انتخابات , اتاق اصناف , آمل , عباسعلی زمانی , رئیس بازرگانی , انتخابات , اتاق اصناف , آمل , عباسعلی زمانی , رئیس بازرگانیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا