اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 11279 مورخ:[1393-02-13 10:44:01]
رونمایی رسمی HTC One M8 در ایران + قیمت  و تصویر

رونمایی رسمی HTC One M8 در ایران + قیمت و تصویر 
فروشندگان موبایل اچ‌تی‌سی در پردیس سینمایی ملت با تازه‌ترین محصول شرکت HTC آشنا شدند.

 

     
رونمایی رسمی HTC One M8 در ایران + قیمت

 

به گزارش مازند اصناف و به نقل از ایران جیب :» فروشندگان موبایل اچ‌تی‌سی در پردیس سینمایی ملت با تازه‌ترین محصول شرکت HTC آشنا شدند. 

هر چند پیش از این چند نمونه مسافری از این گوشی جدید HTC در بازارهای موبایل تهران دیده شده بود اما با حضور رسمی این شرکت در ایران طی مراسمی جزئیات فنی این گوشی در اختیار فروشندگان موبایل قرار گرفت. فیلیپ بار رئیس اروپا، ‌خاورمیانه و آفریقای اچ‌تی‌سی و نیکیتاس گلیکاس مدیر منطقه خاورمیانه و آفریقای این شرکت، سخنرانان این جلسه بودند.

نیکیتاس گلیکاس در این جلسه گفت: اچ‌تی‌سی وان (M8) دستاورد جدید در طراحی و فناوری است و به سرعت جای خود را در میان کاربران تکنولوژی دوست ایرانی باز خواهد کرد.گوشی جدید اچ‌تی‌سی وان(M8) که به تازگی در منطقه خاورمیانه و آفریقا عرضه عمومی شده است، از هفته دوم اردیبهشت در فروشگاه‌های سراسر ایران روانه بازار می‌شود. رنگ‌های ابتدایی این گوشی خاکستری مفرغین و نقره‌ای یخین است که طی هفته‌های آتی تنوع آن به رنگ طلایی کهربایی هم افزایش خواهد یافت. 

این گوشی با قیمت حدودی 2.400.000 تومان که با نوسانات نرخ ارز نیز قیمت آن تغییر می کند روانه بازار شده است .

 

» برچسب ها : , رونمایی رسمی , HTC One M8 , ایران , قیمت و تصویر , اچ تی سی , رونمایی رسمی , HTC One M8 , ایران , قیمت و تصویر , اچ تی سیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا